Yağ oranı %12 ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Yigit3535 tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar geçen gün eczanede yağ oranımı ölçtürdüm %12 çıktı ama Baklavalarım hala 2 si hafif görünüyo üstteki. Diğerlerinde bi gelişme görünmüyo Ne yapmam lazım %10 a falan çekmem lazım sanırım ? Ozaman çıkarmı Karın antramanlarıyla birlikte ? Not : Adonis çizgilerim görünmeye basladılar :)

2. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    2-3 hafta protein agirlikli diyetle 25 dakika interval cardiyo yap 6tane baklava sahibi olursun :D supplementsiz ama cla kullanirsan daha etkili olur

3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    şu diyeti bizede söyle yapalım ? 2 haftada cıkaralım

4. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    adamin yag orani %12 eger endomorf degilse 2haftada %2 kesin düser...forumu takip eden birisin millet ayda %4 civari yag kaybi yasiyor...hatta tecrübeli abiler haftada 400-500 gramdan fazla yag kaybi saglikli degil diyor hadi bilemedin 1 ay sürer protein agirlikli bi diyetle

5. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    iyi bir karın kası için %8 şart daha üstü yağ oranında packler net belli olmaz en azından bende böyleydi...

6. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten şuan diyetteyim haftanın 6 günü diyete çok dikkat ediyorum 1 günü ise ödül günü :D Kardiyo olarak ise sabahları ve Akşamları İşe gidip geliyorum Yaklaşık uzaklığı 2 Km. Evde ise karın hareketleri falan çalışıyorum bakalım Çıkıcakmı ? :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:56 ----------

Anladım kişiden kişiye Değişiyo sanırım :)

7. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ödül ögününü anlamiyorum saglikli besleniyorsunuz diye ödül vermek garip valla ama tabii herkesin sevdigi birseyler var ve cani cekiyor ben 1 ay boyunca yag yakarken elimi diyetteki programdan baska hicbir seye sürmedim ödül olarak 3 5 badem fazla yiyordum :D

8. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle ama Bunun faydalarını gördüm şöyleki : Hem 1 hafta boyunca diyet düzenindeyken Bir anda vücudun istediği Bişeyi istediği kadar yemesini sağlayıp vücudu şaşırtıyosun hemde 1 hafta boyunca beni motive ediyor Açıkcası cumartesyi beklemek. Ama ödülden sonra Diyete aynen devam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:48 ----------

Arkadaşlar Şuan zaten diyetteyim 1 Ay a kadar çıkarmak için düzenli ip atlıycam gün içinde ise bisiklet yürüyüş onları yapıyorum diyete de Dikkat ediyorum Zaten Nisan sonu gibi çıkarsa 6 pack İnşallah Diyeti bırakıp normal beslenme düzenine dönerek. Yaz a kadarda Geliştiririm diye düşünüyorum yanlışmı düşünüyorum ?

9. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bak bunu unutmustum vicudu sasirtmak önemli tabii ben 2gün düsük seviyeli cardiyo yaparken haftanin son günü interval yapiyordum sapsala dönüyordu :D ben vicudu sasirtmak icin karbo yüklemesi yapiyordum yag yakimi sürsün diye 200 250 grama kadar karbo aliyordum haftanin bir günü.. basarilar sana ama %8 kadar yag oranini düsür sonra yag oranini yükseltmeden dikkatlice hacim kazan yaza kadar tamamdir...

Son düzenleme: 17 Mart 2011
  10. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İşte en önemli olan konuda yağ oranımı nasıl koruycak olmam bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar şimdiden :)

11. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tecrübeli bi arkadas bulk döneminde cla kullaniyordu yaglanmamak icin faydasini görüyormu bilmiyorum elbet bi bildigi vardir...

12. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim düşüncem herşeyden yemek ama aşırıya kaçmıycak şekilde yemek ama cips Cola Çikolata gibi şeyleri diyeti bıraktıktan sonrada yemiycem Zaten kilo aldıran Bu abur cuburlar diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş