Yağ mı Sarkık deri mi ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cs!!! tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    1.80 boy
    74 kiloyum
    geçen yaz 94 kiloydum spor ile 1 . ay 8 2. ay 6 sonrada , yavaş yavaş adam akıllı beslenerek az sporla kilo vermeye devam ettim. Ayna karşısında bakınca aslında vicudum okadarda kötü değil , fakat oturunca yada elleyince elinize deri gibi bişey geliyo .Ayaktayken karın kaslarını sıkıp elimle dokununca six packi hissediyorum , aynı şekil göğüsüde sıkınca üst tarafları gayet sert tshirt giyince falanda gayet güzel oturuyor . Ama otururken yada sıkmıyorken vicudu el ile dokununca çok kalın yumuşak bir deri geliyor elime ama tam olarakta karar veremedim acaba deriye yapışık yağ gibi bişey olabilirmi yoksa kalın sarkık bir derimi var , çok aşırı araştırdım bu durumu ameliyatlıkta bi durum olduğunu düşünmüyorum sporla beslenme ile gidermeye çalışıcam. Eğer deri ise kilo vermeyi bırakıp bulk yapmaya başlıyacağım sonrada daha düzenli bir şekilde kilo veririm eğer bu yağ ise şuanki diyetime devam edicem yaklaşık 2 haftadır low carb diyeti yapıyorum. neyse fotoğraflara geçeyim
    bu 4.png bu 3.jpg bu 2.jpg
    buda ayaktayken bu 1 .jpg

2. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu arada izmirde yağ oranımı örçebileceğim biyer varmı :)

Sayfayı Paylaş