yağ-kemik-kas- değerlerim ve programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cAffEiNe tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cAffEiNe

cAffEiNe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar
    Ben Yaklaşik 1 Aydir Evde çalişiyorum Ama Sanirim Bi Yerde ters Giden Birşeyler Varr..
    Yaş 28
    Boy 1.80
    Kilo 79
    Yağ 18.7-9
    Kas 60.2
    Kemik 3.3
    Su 55.7
    Göğüs 101
    Omuz 119.5
    Bel 93
    Kol 34

çalışma programım:
    pazartesi:OMUZ-KANAT
    OMUZ:the neck pres(enseye omuz press)
    dumbell alternative front raise(ön omuz)
    bent over side lateral raise/yan omuz)
    KANAT:bent ower barbell rowing
    one arm dumbell rowing

salı:ÖN PAZU -ARKA PAZU-BİLEK-KARIN
    ÖN PAZU: barbell curll(UZUN BAR)
    incline bench dumbbell curl
    preacher curl(Z-BAR)
    ARKA PAZU:tricepss extension
    close grip bench press
    BİLEK: sehbanın üstünde oturarak ,bilekler dizlerde barbelle bilek çalışması

çarşamba: of

perşembe:GÖĞÜS -BACAK
    GÖĞÜS:bench press
    dumbell flying
    pullower
    BACAK:squat
    standig calf raise
    deatlife

cuma:ÖN PAZU-ARKA PAZU-BİLEK-KARIN

KOL: salı yaptığım şekilde.
    KARIN:sit-up-crunch-reverse sit up lying knee up

Evde Uzun Bar-z.bar-2 Kisa Bar-4 Adet 5kg Ağirlik-4 Adet 2,5 Kg Ağirlik-4adet 1,5 Kg Ağirlik- 4 Adet 1 Kg Ağirlik Toplam 40 Kg Ağirliklarim Var...

pazu ya ağırlık vermek istediğim için haftada 2 gün çalışıyorum.. merak ettiklerim çalışma sistemim doğrumuı_? hareketler içinde birbirine zıt haeketler varmı? hareket eklemelimiyim -çıkartmalımıyım?yağ-kemik-boy-kilo değerlerim normalmi_? biraz yağ fazlası olduğunu düşünüyorum .göğüste ve göbekte yağlanma mevcut. buna göre hem kas hem yağ yakımını nasıl yapabilirim?
    yeni bi program yazarsanız seve seve uygularm.. forumları araştırdım ama için içinden bi türlü çıkamadımm.. şimdiden tşk ederim herkese..
    AYRICA GEÇMİŞ ZAMANDA KISA KISA DA OLSA 3/4 AYLIK SÜREÇLERLE SALONDA ÇALIŞMIŞLIĞIM VAR.. EN SON GEÇEN SENE BU AYLARDA SALONA GİDİYORDUMM YAZIN BIRAKTIMM. ŞİMDİ EVDE ÇALIŞMAK İSTİYORUMM..
    (tek istediğim uzman birisinin yeni bir program yazmasıı ve sorularımı cevaplaması) tşk lerr

Son düzenleme: 13 Aralık 2008
  2. cAffEiNe

cAffEiNe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özürdilerim flexor .. forumları takip ettim,okudum ama çok yararlı bilgiler öğrenmeme ve anlamama rağmen kendi sorumun cevabını bulamadım... ve bu arada forum kurallarını okumayı ihmal ettim..
    bana yadımcı olursanız çok sevinicem
    yardımınızı istediğim konu yukarda belirttiğim pragramı değiştirmek isemem.. bana haftada 2 gün kol çalışabiliceğim bir program verirmisiniz? ve aynı zamanda,bel,kanat,karın,omuz,göğüs,bacak hiçbirini es geçmeden programa dahil etmek istiyorum.. ve bi zahmet ölçülerime,yağ,kemik oranıma bakıp değerlendirme yaparsanız minnettar kalırımm..
    yardımınızı bekliyorum tşk ler

aynı zamanda sigara ve body hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? mutlaka zararlı içilmemesi gerekli ama ben antremandan yarım saat sonra içmeden yapamıyorum :( gün içerisindede yaklaşık 12/15 arası içiyorm:( sigaranın kas gelişimine yan etkisi çokmu büyük acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Aralık 2008

Sayfayı Paylaş