Yağ kaybetmek istiyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kelly1009 tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kelly1009

kelly1009 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Boyum 184 cm . Kilom 80-82 arası gidip geliyor. 1 Haftadır 3 gün yüzme ( 2 saat ) ve 3 gün spor salonundan oluşan bir programla spora adım attım. Göbek yok diyemem ama çok değil . Göğüs kısmımdan şikayetçiyim biraz fazla şişikler. Acaba yağ yakımı olur mu bu antremanlarımla ? Göğüs kısmım ne kadar sürede düzleşir ? Nasıl beslenmem gerekiyor , ve son bir soru ; Ne kadar sürede vücudum şekle girer ?
    Çok teşekkürler.
    DN:Jinekomasti değiller.

2. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    forumda tüm bilgiler mevcut biraz ara dzenli beslenme programı olştur gerisi gelicektr

3. kelly1009

kelly1009 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Baktıktan sonra kafam daha çok karıştı. Protein denmiş karbonhidrat denmiş sonra başkası sarktı demiş. O Yüzden konumu açtım ve en net şekliyle sordum.

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    -kalori alımını, yani besin türü ne olursa olsun, aşağı seviyelerde tutman gerekiyor...protein diye ,proteine abanmak hata olur...neticede "proteinlerin "de karbonhidrat ile aynı enerji verdiklerini unutmaman gerekir...yani, 1 gr= 4.2 kcal...

-yapacağın antrenmanda ,çok kalori harcaman gerekir ...bunu salt "ağırlık antrenmanı "ile sağlayamazsın...ağırlık antrenmanında,yani vg-tipinde , harcayacağın enerji miktarı 350-400 kcal/saat...(cinsiyet, kilo vb ile ornatılı olarak)...

-daha fazla "enerji kaybettirecek" , aktivite yapmalısınız , yani daha uzun süreli "aerobik fazda " gerçekleşecek olan...bu egzersiz türü de 1 saat kadar olmalı....bu sayede , toplamda 700 kcal civarı birşey harcamış olursunuz ki , pek fena bi rakam değildir...))

-"kompleks karbonhidrat "alımı önemli, abartmadan yeterli miktarda ,vücudu tetikleyemek amaçlı alınmalı...

-metabolizmayı kızlandıracak olan "kenevir tohumu, zerdeçal ,kimyon gibi "baharatlar ve citrat (limon türevleri) alımı nı ,maydanoz ile birlikte yapın...

))

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Göğüsleridne jinekomasti olabılır. oda sporla geçmez gogus uclarından vucut yag yakamıyor tek yolu kucuk bır operasyon eger jınekomastı ise nette arat resımlerıne bak uyuyorsa sana genel cerraha veya palstık cerraha basvur.

6. kelly1009

kelly1009 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi biraz benziyor . Uçlarında yağ var. Peki ne kadardır maliyeti ?

7. latolikkral

latolikkral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    walla göğüs uçlarında bi kaç arkadaşım ameliyatı tercih etti fakat hepsi kiloluydu 100 den fazla ama zayıfladıktan sonra oldular bence senin kilon az düşünebilirsin ama tavsiyem bol kardiobench_O

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    2-3 mılyar dıye bılıyorum ama jınekoamstı varsa kesınlıkle deger baska turlu gecmez sporla fılan gecmez sen doktora gıt bı gorun bak hele jınekomastımı degılse sporla gecer tabı

Sayfayı Paylaş