yağ kaybı için napmam gereken?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Cenk Ş. tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkeze mutlu ve sağlıklı seneler.
    İlk önce fazla kilolarımdan rahatsız olduğum için 106 kilo olmamla spora başlama kararı aldım.İlk 4 ayda 18 kilo vererek 88 kiloya geldim fakat 10 ila 8 kilo arası kilo vermem gerekiyor.Fakat kilo vermekte güçlük çektiğim için biotech 2000 mg lık l-carnitine kullandım ama bir faydasını göremedim.sizlerin bana tavsiye edebileceği bir supplement veya bir püf nokta varsa paylaşırsanız cok memnun olurum.Bu arada optimum whey kullanıyorum &20 yaşındayım ve 1.81 boyundayım.
    teşekkürler.

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Cardio egzersiz programını yazabilir misin ?

3. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Antremandan yarım saat önce l-carnitine 10 dk kürek 25 dk hafif tempo yürüyüş 25 dk cross training ağırlık antremanı ve son olarak yine 20 dk cross training tahminen 2.30 3 saat gibi bir süre alıyor.

4. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    zamanla fazla kilolarda gidecektir mutlaka ancak antreman rutininiz biraz ağır gibi geldi bana yavaş yavaş hitt cardio konulabilir, yağ yakımında sadece cardio değil aynı zamanda beslenmede önemlidir forumda arama yapmanızı öneririm, umarım hedeflediğiniz yere rahatlıkla ulaşırsınız, saygılar...

AnkTıp92 ve Cenk Ş. bunu beğendi.
  5. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler yorumunuz için.Bu konuyu gerek forum gerekse tecrube sahibi abilerime sordum ama istediğim cevabı alamadım.Fakat beslenmem ekstra olarak pek birşey bulunmuyor.Sebze/meyve ve beyaz et ağırlıklı o derece kardiyo ve l-carnitine kullanımıyla hiç olmazsa 5-6 kilo veririm diye düşünüyordum fakat istediğim sonucu alamadım.
    Acaba protein tozu alımı kilo verme performansını düşürebilirmi?135 kcal olmasına rağmen

6. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Protein tozu kullanacaksan bcaa içerenlerini tercih et kas kütleni korumana yardımcı olur. Ayarlı kullanırsan yap yakımına etkisi olmaz diye düşünüyorum. Dozunu kaçırmadıkça.

Cenk Ş. bunu beğendi.
  7. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler yorumunuz icin kullandigim protein tozunun bir servisinde 5.5 g bulunuyor bcaa . Sabah kalktigimda ve antremandan sonra aliyorum fakat iyi bir yag yakici sizce ne olabilir? Biotech 2000 mg dan pek etki goremedim. Baska bir urun kullanip olumlu veya olumsuz paylasan olursa tesekkur ederim.

8. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Ben yağ yakıcıların bir faydasını göremedim. C vitamini, limon, elma sirkesi iyi bir kombinasyon. Akşamları tavuklu, lor peynirli, yeşillikli, zeytinyağlı büyük bir salata ile öğünümü geçiriyorum. Bayağı faydasını gördüm. Haftada 1-2 defa kahvaltıda tereyağına pastırmalı 5 yumurta (3 tam) ekmeksiz de götürüyorum. Gayet memnunum.

Cenk Ş. bunu beğendi.
  9. Cenk Ş.

Cenk Ş. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler yorumunuz için fakat ben bu döneme kadar aynen dediğiniz gibi istediğimi yedim fakat kısıtlayarak ama suan bunun yetmediğini gördüm ve l-carnitine in bitmesi ise universal animal cuts a başlıyıcam...

10. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    gayet haklı bir yorum. bendede aynı durum söz konusu oldu. denemediğim yağ yakıcı kalmadı ama en iyi yağ yakımını elma sirkesi ve limon kombinesinde aldım. atkins diyetide yağ yakmak için gayet uygundur forumda araştırmanı öneririm

ozpirik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş