yağ eriterek kasa çevirmek mümkün mü ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrCakaMaka tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MrCakaMaka

MrCakaMaka Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle 1.78mt 84kg 17 yaşında olduğumu belirteyim. body'e başlayalı 3 hafta oldu ve her ne kadar kas olarak olmasada kendimi iyi hissediyorum neyse konuya geleyim. Dediğim gibi 3 hafta oluyor bu hafta şunu soracağım öncelikle antraman programımı yazayım elimden geldiği kadar.
    15dk bisiklet
    15dk kardio galiba aletin adını bilmiyorum
    sonra 3 set halinde 10 ile başladım her hafta bir tekrar artırıyorum alt mide, üst mide ve hyp bilmem ne diye sırt kasını galiba çalıştıran bir alet
    sonra kollara geçiyorum dambıl 3 set 12 tekrar hepsi deck bilmemne falan latt poll bacak için sonra 2 antraman daha anlayacağınız tüm kasları çalıştırıyorum bu antraman ile 2 gün gidip 1 gün dinleniyorum ve beslenmemede çok dikkat ediyorum abur cubur hiç yemiyorum kantinde yemek yemiyorum sabah lulaf ezmeli mısır gevreği okulda 1 tane elma eve gelince kızarmış tavuk veya balık antramana gidiyorum oradan 2 saat falan sürüyor 20dk yürüyüş ile bitiriyorum antramanı eve gelirken 45 gr fındık yiyorum eve gelince 1 saat sonra mevsimlik meyve saat 8 gibide sebze yemeğini yiyip başkada bir şey yemiyorum ve günde 3 litre minimum su içiyorum bu kendime yapmaya çalıştığım programda yemek programı çalışma programı hocama ayit bir sorun varmı sizce ben öyle abartı kaslara sahip olmak yerine sexi duran bir vücut istiyorum örnek vermek gerekecek olursak genel bir örnek olsun brad pitt bana söyle geliyorki ben bu şekilde devam edersem yağlardan kasları gürünmiyecek şekle gelen salondaki abiler gibi olacam gibime geliyor benim burda ne yapmam gerek şimdi önce kilo verip sonramı kas inşâsına başlıyım çok kararsızım ve yeniyim bu yüzden sizlerden yardım istiyorum help me :) ve 3 ay 6 ay 9 ay 1 sene zaman zarfında gelebileceğim vücut ölçülerini yazarsanız sevinirim atıyorum yavaş yavaş kaslar kendini toplar falan diye yazımda baya bir hata var kusura bakmayın vaktim olmadığından hızlı yazdım şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için. :eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:23 ----------

Izgara demek iştemiştim pardon bazende pilav üstü haşlama tavuk falan.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    3 ay 6 ay 9 ay 1 sene zaman zarfında gelebileceğim vücut ölçülerini yazarsanız sevinirim

23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!

Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

son olarak ; yyağlar kasa dönüşmez,başlığın ayrı içerik ayrı ama başlığa göre cevap HAYIR...

Karakaş ve themertyildiz bunu beğendi.
  3. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    S- Yağlar kasa dönüştürülebilir mi? Vg'ye başlamadan önce yağlı olmak
    avantajmıdır?

C- https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...75.html?t=8675
    Hayır değildir.Yağlar kasa , kas fizyolojisi gereği dönüştürülemezler..yağları
    enerji kaynağı olarak belki bir nebze kullanabilirsiniz fakat bu daha çok aerobik
    çalışmalar ile gerçekleşir.

Karakaş bunu beğendi.
  4. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    bendeki yağlar kasa dönüşse 10 sene arka arkaya mr. olympia olurdum.

StormBlast ve themertyildiz bunu beğendi.
  5. TunçayE

TunçayE Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Elma armuta donusur mu ? Donusmez :) Yaglardan kilo verip kaslardan liko almaktir . Kas kazandikca bedeninizin ihtiyaci olan kalori miktari arttigindan yaglar da yanar buda insanlari yaglarin kasa donusebilicegi celiskisine dusurur .

Sayfayı Paylaş