YAĞ YAKIMIM

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve prediction tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İlk defa spora başlayan birisi değilim 1 sene ara vermiştim.Tekrardan başladım salona.3 Ay bitti.Amacım yağ yakımı hala devam ediyorum.
    başlangıc:
    yağ oranı:%25.2
    kilo:76
    3 ay sonra:
    yağ oranı:%18.4
    kilo:63.4
    2 aydır cla one kullanıyorum faydasını gördüm bel bölgesindeki yağlarda baya azalma oldu spora gittiğim günlerde önce ve sonra 2 defa kullanıyorum.

Beslenmeye ilk 1 aydan sonra tam anlamıyla dikkat etmeye başladım.Hedefim bundan sonra 3 aylık süreçte mayıs ayına kadar yağ oranımı %12 ye indirip cardio ya harcağım süreyi hacim antremanlarına eklemek.Önerileriniz varsa açığım hardline tribulus +bcaa almayı düşünüyorum faydası olur mu?Deneyimli arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2014 ---
    Hocamla bugün konuştum.Aynı anda fazla supplement kullanmaya gerek yok şuan cla bittikten sonra bcaa aldırıcam dedi.Cla 62 kapsül kaldı bir buçuk aya biter herhalde aksatmassam.
    Yeni programım:

1.GÜN
    30 DK BANT
    10 DK ELİPTİK
    20 DK BİSİKLET
    BEL 4X12
    BEL YANLARA 4X20
    CABLE CROSS
    MEKİK ALT 4X30
    CABLE CRUNCH

2.GÜN
    20 DK BANT
    20 BİSİKLET
    BEL 4X12
    BENCH DUMBELL PRESS 12-12-10-10
    DUMBELL FLY 4X10
    INCLINE DUMBELL PRESS 4X10
    INCLINE DUMBELL FLY 4X12
    ALTERNATİF CURL 4X8
    CONCER CURL 12-10-8-6
    CABLE CURL 10-10-8-6

3.GÜN
    MEKİK ALT
    CABLE CROSS CRUNCH
    LAT PULLDOWN DAR 4X10
    CABLE ROW 4X10
    SEATED ROW 4X8
    BARBELL PRESS 4X10
    UPRİGHT ROWİNG 4X6
    DUMBELL PRESS 4X10
    SİDE LATERAL 4X8

Yağ yakımı için kardiyo daha fazla olmalı belki ama gerçekten fazla kilo verdim 60 ın altına da düşmek istemiyorum o yüzden kas+yağ yakımı olarak program yaptık.1 ay uygulicam bu programı yaktığım yağ oranı istediğim gibi olmassa ona göre düzeltme yapıcaz.

Sayfayı Paylaş