YAĞ YAKIMI VE VÜCUT GELİŞTİRME

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve guardiancel tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardiancel

guardiancel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar sizlere bir sorum olacak ben vücut geliştirmek istiyorum ama fazla kiloluyum internette araştırdım ve kiloluyken vücut geliştirme yapmak yanlışmış bende kilo vermeye başladım bu arada yaşım 15 ve lise öğrencisiyim günüm okulda geçiyor spor salonu na gitme ihtimalim yok bende eve kondisyon bisikleti aldım ilk tartıya çıktığımda 83 kiloydum şuan 76 kiloyum boyum 1.72 göbek ve bacaklarımda çok yağ var bunları yakmak için neler yapabilirim en büyük sorunum kendime beslenme ve spor programı çıkaramam bana bu konuda yardım edebilecek birileri arıyorum ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten 6 kiloyu 4 ay gibi bir sürede verdim düzgün uygulayacağım bir programım olmadığı için

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    vücut yag oranin cok fazlaysa kendine kardio agirlikli bir program ve diyet yaparak fazla yaglardan kurtulmaya bak daha sonra vücut yag oranin biraz dengelenince agirlik+kardio+protein agirlikli bir beslenme uygular vücudunu toparlarsin
    kolay gelsin!

3. guardiancel

guardiancel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kendime uygun oldugunu dusunduğum bi diyet buldum fakat saglıklı kilo veremiyorum onerebileceginiz bir program varmı

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş