Y

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zna tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zna

zna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.96 boyunda ve 126 kıloyum.basen bolgem ust bolgeme gore daha kalın. bel:114cm basen:124cm. 1 aydır berı antrenman yapıyorum. daha once fıtness gemısım oldu 1yıl kadar. 6 yıl basketbol oynadım basketbol oyuncusuyum. benım amacım basen bolgesınden ozellıkle ıncelmek ve fıtt olmak aynı zamnda kas hatlarımı belırgınlestırmek ırı olmak ıstemıyorum.deyım yerındeyse tatlı vücut derler ya ole olmak ıstıyorum. hedefım 100 kılo. bu yolda nasıl ılerleyebılrım yardım ıstıyorum sızden.

haftada 3 gun spor yapıyorum.
    1.gun gogus on kol
    2.gun omuz trıceps
    3.gun bacak
    hafıf kılo cok tekrar yapıyorum.
    her antrenmandan once 10 dk kosu bandında yokus cıkıyorum hızlı yurume temposunda.20dk da bısıklet yapıorum. 200 crunch mekık.50 ters mekık.100 tanede 10 kılo agırlıkla oblıklerı calıstırıyorum. sonra agırlık antrenmanına baslıyorum.
    hardlıne 3matrıx urunu aldım proteın ıhtıyacımı karsılamak ıcın.1porsıyon 44 gram 35 gr proteın 2.6gram karbnhdrat 2.4 gram yag. antrenman oncesi ve sonrası bırer porsıyon alıyorum.

ust:http://imgim.com/imag0966.jpg
    alt vucut:http://imgim.com/imag0967.jpg

sımdı sorum olcak bı kac tane.

1-bu proteın tozu bnm kılo vermemı engeller mı?
    2- nasıl bı antrenman yontemı ızlemelıyım
    3-ıncelırken aynı zamnda kas hatları belırgınlesır mı?
    4-zayıflayana kadar sırf kardıo yapıp sonra mı agırlık yapsam yoksa yıne ıkısını beraber mı yapıyım hangısı daha uygun olur?

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz,

Konu başlığınızın açıklayıcı olmaması ve sorduğunuz soruların cevaplarının forumda mevcut olması nendeniyle konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Lütfen forum kurallarını okumadan ve arama yapmadan başlık açmayınız.

Saygılarımızla

BFTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş