Yüzmek mi, body mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve russkii35 tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. russkii35

russkii35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğim fit bir sporcu vücudu, iri omuzlar ve göğüsler falan. Bunun için body mi önerirsiniz, yüzme mi? Atletik bir vücut istiyorum, kolları göğsü vb. şişmiş yapma bir görüntü değil. Bunu body ile mi yapmalıyım yoksa yüzme ile mi? Heves değil kararlı bir insanım, başlayınca belki de yıllarca devam edicem karar verdiğime. Ona göre tercihim ne olmalı, ağırlık altına mı girmeliyim yoksa yüzerek elde edebilir miyim. Tavsiyeleriniz benim için değerlidir, iyi geceler.

2. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    kaç yaşındasın boyun ve kilon yaşadıgın yer hakkında bilgi verirsen daha çok yardımcı olabiliriz:D

3. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    yüzerek kas yapılmaz body yapıcaksın

4. russkii35

russkii35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 18, boyum 1.85 ve kilom 73. ilkdefa başlıyorum bu spora. bir çok kişi body daha biçilmiş kaftan diyor bunun için. sanırım bodye başlıcam bende. buna göre yorum yaparmısınız ne yapmalıyım?

5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Yüzücülerin fiziklerine bak. Çok geniş bir göğüs kafesleri var. Sırt bölgeleri çok gelişmiş. Mesela michael phelps gayet güzel bir fiziği var. Fakat o vücuda gelmek için neler yaptı ?? Neler yedi içti. Ne kadar zamanda oldu ?? Bunlar çok uzun zamanlarda yapılmış vücutlar vücut geliştirme diğer bütün sporlara göre kasları çok daha çabuk şişirir. Bu yüzden vücut geliştirmeyi diğer sporlarla karşılaştırmayın.

Sayfayı Paylaş