yüzme hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve heveslibodyci tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi akşamlar, büyüklerime ve hocalarıma saygılar. ben 18 yaşındayım, daha doğrusu 18den gün aldım daha tam bitirmedim yaşımı. benim boyum yaşıtlarıma göre kısa. yani sınıftaki en kısa erkeğim. sadece kızlardan uzunum :D ama bunu bir türlü kabullenemiyorum takıntı haline getirdim. ayrıca dar omuzluyum biraz yani omuzlarımıda genişletmek istiyorum. bunun için en uygun sporun yüzme olduğunu duydum yani hem boyumu bir miktar uzatır hemde vücuduma görsel bir şekil verir diye umuyorum. tabiki bir Michael Phelps olamayacağımı biliyorum ama yüzme bana saydığım konularda yardımcı olabilirmi yoksa artık bu yaşta fayda etmezmi, yani yaşım müsait mi? cevap veren herkese şimdiden teşekkür ediyorum

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    elbet faydası olabilir de minimal olur.benimde boyum 170 ve bende sınıfımdaki en kısa birkaç erkekten biriyim.ama bu boyun bu sporda avantajları büyük.bu avantajları kullanırsan kızlar tabiki göbekli 185 adama değil sana bakacak(bu işin senin düşündüğün kısmı)

heveslibodyci bunu beğendi.
  3. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hevesini kırmak istemem ama küçüklükten başlayıp yıllarını verseydin faydasını görürdün şuan gitsen fazla bi gelişme kaydediceğini sanmıyorum. Yine faydası olur yağları yakarsın hatların keskinleşir vücut ortaya çıkar birazda vg yaparsan olumlu sonuç alırsın. Ama boy uzatma işi zor biraz.

4. sc3

sc3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Ben de 18 yaşındayım, 7 yaşından 12 yaşına kadar profesyonel olarak yüzmeyle uğraştım sonra baskete yöneldim ama çok uzun sürmedi. Biraz ayıp olacak ama şuan boyum 1.90'ın üzerinde, omuzlar da bir hayli geniş. Yüzmenin etkisini anlatabilmişimdir umarım, biraz geç kaldığını düşünüyorum ama tavsiye ederim. Günde 1-2 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışmayla etkisini mutlaka görürsün.

Ekleme: boy konusunu kafana fazla takma, çok uzun olunca da boyuna göre kız arkadaş bulman sorun oluyor :)

Son düzenleme: 6 Mart 2013
  5. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevap veren herkese teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş