Yüzme Ama Nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brk01 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar uzun diye okumamazlıktan gelmeyin yardımınıza ihtiyacım var!! body e yenı basladım p.tesi çarşamba ve cuma günleri gidiyorum amacım şekillii bir vücut .hoca vücudumun yağlı oldugunu kas yapmak için bana bir süre cardio programı uygulayacagını söyledi.6 seanstan sonra bugun cardio programını hafifletip kasa ağırlık vereceğini söyledi ve bana yeni program hazırladı vücudumdaki yağlar azaldı ama hala var.off günlerimde(salı,perşembe,cumartesi) havuza gitmeyi düşünüyorum.sizce gitmeli miyim.yağları eritmeye yararı olur mu?kas kütlelerime zararı olur mu? ve yüzerken nasıl yüzmeliyim (dinlenmeden mi yoksa bir tur gidip dinlenip bir tur geri gelerek mi)unutmadan havuz yarı olimpik

2. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    nasıl cvp olmaz çok önemli benim için up up up sizlere güveniyorum

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Forumu ararsanız bunun gibi başlıklar bulabilirsiniz.

Öncelikle yüzme yapabilirsiniz. Neden zararı olsun aksine yararı olur. Yüzme sırasında vücudunuzun tüm kasları çalışır. Bu da merkez bölgenizin kuvvetlenmesini sağlar.

İstediğiniz gibi yüzebilirsiniz. Ama yüzmenizi çeşitlendirebiliyorsanız o da olur. Ben kendimden örnek vereyim. İstanbul da yaşıyorum ve iki yakada da haftanın 4 e 3 günü olmak üzere kalıyorum. 4 gün kaldığım anadolu yakasında spor salonuna gidiyorum geri kalan 3 gün ise avrupa yakasında ki evimin havuzunda yüzüyorum.

Yüze yüze kondisyon sağlar ve sürelerinizi arttırabilirsiniz. Yorulduğunuz zaman kenarda biraz dinlenerek tekrar yüzebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş