Yüzme + 10 dakka spor : Sirt göğüs ağrısı.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve furkant tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. furkant

furkant Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    Yaşım 18. 3 gun önce, kof olduğum halde (ne zamandir kosmuyordum bile) baya bir yuzdum. Genellikle kulac atarak yüzdum. Daha sonra spor salonuna çıktım. Aşağıdaki resimdeki alette oturunca tepemizde kalan sopa ile ve ayagimizi gelistirmek icin birsey var. Onunla birlikte taş çatlasa 15 kere calismisimdir. Daha sonra kosu makinesinde deneme amacli baya hizli bir sekilde ykadarsaniye kadar kostum. Daha sonra bi anda vucudumun sol bolgesinde, omuz merkezli oldugunu hissettigim bir agri girdi. Yuruyemedim. Cok aci cektim. Daha sonra kuzenim masaj yapti ve daha iyi oldu. Suan sirtimda ve gogusumde bir agri var. Hareket edince hissediyorum. Derin nefes alinca da sol ust kisimim agriyor (gogus kafesimde sanki agri). Yururken de hissediyorum. Doktora gitmem gerekir mi ? Ne sorunum olabilir ?
    Herkese tesekkur ederim :) (alet isimlerini bilmedigimden biraz acayip yazdim kusurabakmayin )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:48 ----------

Bir de söylememde fayda var. O makinedeki agirlik olsa olsa 10 kilodur. Yani beni zorlamadi.

2. furkant

furkant Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başka birisi de bunu yaşarsa diye yazayım. Akcigerimi cok zorlamisim ve sönmüş. Yarin doktora gideceğim. Kolay gelsin :)

kaka bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş