Yüzden kilo vermek(arattım buldum yeterince açıklayıcı değil)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rexxar21 tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda bu konuyu arattım ama çözüm yok okuduğum kadarıyla lütfen bilgisi olan bilir bi arkadaşımız yardımcı olabilir mi?Vücudum şu anda iyi göğüsler biraz yavaş gelişiyo ama kollarımı ve omuzları herkes takdir ediyo yalnız yüzden vucuduma göre biraz fazla yağım var nasıl giderebilirim ve bu fazla yağlar yüz şeklimide kötüleştiriyor.Yardımlarınız için şimdiden sağolun

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bölgesel zayıflama yoktur ayrıca vucut yuzdekı yagları erıtıcegıne once en fazla olan bolgedekı yagları erıtır yuz bolgesınden zayıflamak zordur ben 97 den 79 a ındım ve yuzum 97 kg ıkende zayıftı yanı normal bır ınsan yuzune sahıptım asla tombulluk yoktu

suan 79 kg yım yuzum cok az ınceldı yanı ınceldı derken gene aynı sadece gozlerımın altı bıraz daha cukurlastı acıkcası keske yuzumden kılo alabılsem dıyorum ama malesef yuzumun kılo alması ıcın benımde tekrar kılo almam gerekıyor

ayrıca sınıf arkadasım zayıf bırı ama yuzu sızınd edıgınzı gıbı yaglı vucut zayıf kafa buyuk yaglı sısman gosterıyor bu yuzden:) bence genetık neyse o

3. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    yavaş gelişiyordan kasıt ne kadar süredir çalışıyorsun

4. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum ama kilo almadan önce yüzüm daha ufaktı kafam tabikide büyük gözükmüyor ama yüzüm eskiye nazaran biraz daha dolgun:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:33 ----------

daha yavaş ilerleme var arkadaşlara göre 5 ay oldu yoksa göğüs kası zor mu gelişir.

5. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bu konuda muzdaribim nekadar çevremdekiler çok değil desede sivri yüz hatlarımın artık kaybolduğunu hissediyorum. Bende bu konuyu bayağı araştırdım fakat tam olarak bi çözümü yok. Bölgesel zayıflama çok zor.

rexxar21 bunu beğendi.
  6. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şaşıyorum gerçekten geçen sene neydim şimdi ne oldum banada aynısını söylüyolar ama fotolar yetiyor

VENGEANCE bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    haftada kac gun gogus calısıyorsunuz?

rexxar21 bunu beğendi.
  8. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 gün çalışıyorum genelde aksatmadan az ağırlık hızlı ve fazla tekrar

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    haftada 4 gun gogus calısıyorsan cok buyuk hata ıcındesın en fazla 2 kere calıs gogusu ama o bıle fazla gelebılır hafatda 1 gun calısıp ama tam calısıp hakkınıv erırsenız vde ıyı beslenıp dınlenırsenız ıstedıgınız buyumeyı alırsınız

benım en ıyı gelısen yerım gogus haftada 1 kere calısıyorum her kas gıbı hepsı gelısıyor ama gogus ozellıkle cok ıyı gelıstı hakkını vererek calısın maxımum agır kaldırmaya calısın ama kendınıze gore sakatlık olmasın sonra.

S- Bir kas grubu haftada kaç kere çalıştırılmalı?
    C- Kaslar çalışırken değil dinlenirken büyürler.Bu yüzden küçük kas grupları en az 48 saat , büyük kas grupları enaz 72 saat dinlendirilmelidir.Sonuç olarak her kas grubunu haftada bir kez çalıştırmak yeterli olacaktır.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antreman-ile-lgili-en-ok-t11362.html

rexxar21 bunu beğendi.
  10. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eywallah hacam saolasın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:46 ----------

ama şöyle yapıyorum pazartesi kol çalışıyosam salı göğüs çarşamba tekrar kol perşemde göğüs şeklinde bence yeterince dinleniyo

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayır dınlenmıyor en az 3-4 gun dınlenmesı gerek sana dınlenıyor gıbı gelıyordur agırısı belkı gecıyordur ama vermen gerek lınk koydum ordakı yazıları oku merak ettıgın tum soruların cevabı vardır ordada dıyor haftada 1 kere yeter dıye

gogus le bıcepsı aynı gun calısada bılırsın
    omuzlada arka kol
    sırt ılede bacak

her kas gurubunu calıstırman gerek vucut bır butundur.

S- Sadece bir bölge çalışsam olmaz mı?
    C- Sadece bir bölge çalışarak büyütmek istediğiniz bölgeyi aslında daha yavaş ve riskli büyütmeye çalışacaksınız demektir.Zira vücut bir bütündür ve kas grupları birbirlerinin hareketlerini destekleyici durumdadırlar.Örneğin göğüslerinizi büyütmek istiyorsunuz ve bench press çalışıyorsunuz.Triceps, ön ve yan omuz, kanat, önkol gibi birçok kası geliştirmezseniz bench presste ilerleyemez ve göğüs için çok önemli bu hareketi yapamaz dolayısı ile göğüs kaslarınızı istediğiniz seviyeye getiremezsiniz.

rexxar21 bunu beğendi.
  12. rexxar21

rexxar21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın hocam bir kez daha doğru söylüyosun,tavsiyelerin için çok saol

13. MrHeadman

MrHeadman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cabarov hangi başlığa girdiysem boş boş yalan yanlış yazılar yazmışssın. insanları yanlış yönlendirmeyi bırak.

14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    :lol:doğrusunu yazda öğrenelım ?

Sayfayı Paylaş