Yüz sarkması ve yağ yakımı hakkında.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve russkii35 tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. russkii35

russkii35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. foruma üye olalı 1 hafta kadar oluyor. konuları inceledim bu sürede. ama sizden bir konuda yardım istiyorum. yazın başında bi hastalıktan ötürü serum ve balıkyağı kullandım. bende kilo yaptı. 1.82boyunda 70kilodan 78 kiloya çıktım. şu an vücudum ince hala, hatta kaburgalarım sayılıyor diyebilirim. ama yanaklarım toplu toplu oldu. kilom hiç bir ekstra önlem almadan 74e düştü. zamanla da düşüyor. ama yüzüm aynı kaldı. elmacık kemiklerimin üzerindeki deri yağlardan çatladı, ortada derin bir çizik var. yanağımla burnumun altında bıyık bırakılan yerin arasında da oldu aynı çizik. bunu önlemek için ne yapmalıyım? yüzüm şu an kötü görünüyor, eski halimi arıyorum. yaşım 18. 2hafta sonra vücut geliştirmeye başlıcam. ne tür beslenmeliyim, bu konuda ne önerileriniz var ve şu yüzümün sarkması mevzusunda ne yapabilirim tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşın lütfen. iyi akşamlar.

2. rönesans

rönesans Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim bende kilo verdim baya ama yanaklarda yağ var çok hafif de olsa rahatsız ediyor çok yok ama.80 boy 73.5 kilo.

3. trabzonspor

trabzonspor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben de 3 ay kadar sürede 15 kilo verdim ve yüzümde acayip sarkma oldu. toparlar diye düşünüyorum 1 sene içinde.

4. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    1 yıla yakın sürede 25 kilo yağa yakın verdim 174 boy 91 kilodan 67 kiloya geldim yüzüm hala fazla tombul :D ama genetik olduğunu düşünüyorum çocukken çok zayıftım o zaman da hep tombuldum

Sayfayı Paylaş