Yüz kısmınıda zayıflatmak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Eqo tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar

Bölgesel zayıflama yoktur diyen birçok kişi var. Ama bu nedense bende olmuyor. Ben kilo veriyorum vücudum,karnım,göğüslerim hepsi zayıflıyor ama yüzüm zayıflamıyor. Yüzüm zayıflasa bile hemencecik 1-2 kilo alışımda yeniden şişiyor. Bunu araştırdım surat yapısı değiştirilemez felan filan çok yazı okudum. Tamam anladım surat yapısı değişmiyor. Benim surat yapım yuvarlak. Bu yüzden kilo versemde belli olmuyor... Bundan bıktım yüzümün zayıflamasını istiyorum, yanakların tombulluğunun azalmasını. Kilo vererek olmuyorsa nasıl bir saç tipi önerirsiniz. Yani surat yapıma göre ne tavsiyeler edebilirsiniz.
    Ayrıca ; Boyum : 1.80 Kilom: 65 Bide foto koydum suratım kilolu ,vücudum zayıf..
    Ayrıca yaşım 16

Ekli Dosyalar:

• Foto027.jpg
      Foto027.jpg
      Dosya Boyutu:
      102,5 KB
      Görüntüleme:
      4.273
  2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Yok olayı yanlış anlamışsın.Bölgesel zayıflama senin durumundan farklı.Kimi insan genetik olarak en önce yüzünden kilo vermeye başlar ikimisi de en son verir.Bu değişkendir.

Bölgesel zayıflama da mesela devamlı karın çalışırsın ama sadece karından değil,genel olarak kilo verirsin.Mantığı bu.

Eqo bunu beğendi.
  3. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    saol arkadaşım öğrenmiş oldum tavsiye olarak ne tavsiyeleriniz var

4. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Genel kilo verimince yüzden de mutlaka azalma olur.Ama kimisinin suratında ne kadar kilo versede biraz yağ kalabilir.Genetiktir.Bende de oluyor.Göz altlarım çöktüğü halde,gıdıkta tam istediğim olmuyor.Çok da dert etme.İlla dersen estetik yaptırman gerekli.

5. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bir insanın vucudu nasılda yüzüde öyledir.Sadece yüzünü zayıflatamassın.Vucudun zayıflarken yüzünde zayıflar dengede olurlar yani.Vucudun zayıf yüzün şişman olmaz yani :)

6. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yuzun kemik yapisyla alakali bi durum. Fazla kafana takma bence kizlar hafif tombis yanakli olunca seni tatli bile buluyor. :D Sen vucudunu saglamlastir. Kendine olan guvenini arttir yeterli.

7. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kilo verdikten uzun bir süre sonra surat zayıflamaya başlıo ama genetik yapınında önemi var tabi.sana saç modeli olarak 5 numaradan çok azıcık daha uzun kestirmeni tavsiye ederim saçınıda yana tarayıp arkaları dikersin hafif oval surata yakışıo gerçekten. cesur olup denemeni tavsiye ederim

8. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Fazla kisa sac gitmiyor. Yanaklar ortaya cikiyor. Ben kafani biraz uzun gosteren sac iyi gider die dusunuyorum.

9. barisb

barisb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yüzün hiç kilolu falan durmuyor :D bence biraz takıntı yapmışsın :) sıkma canını :)

10. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranını % 6-7 ye falan indireceksin sadece kas olarak kilo alacaksın.

suratın toplu değil ve arkadaşın dediği gibi kilo verdikten bir süre sonra surat kendini topluyor yağlar erise bile deri kendini topluyor anladın mı

Son düzenleme: 8 Şubat 2011
  11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kötü birşeymiş sakız çiğnese yararı olurmuki :D

12. caporedattore

caporedattore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı kilo almandan dolayı yanakların şişmiş olabilir beslenme programında bir anda kökten değişiklik yaptığında yüzün şişer sakın kilo vermek içinde aç kalma yüzün yağdan dolayı şişmişde olabilir düzenli bir beslenmeyle spora devam et söylediklerimin kesinlikle bilimsel bir açıklaması yoktur:) kendimden ve bazı arkadaşlarımdan biliyorum ben kilo vermek için invertal koşu yapmıştım ilk günlerde pek bişey değişmemiş gibi geliyodu ama 2-3 kilo verince değişimi fark ettim invertal koşuyuda açıklayayım hemen sana farklı setlerde yapabilirsin ama benim programım şu şekildeydi 20sn yürüme 10sn depar bu şekilde 5 set sonrasında 30sn yürüme 10sn depar ve son olarakta 5 set 1 dakika yürüme 20sn depar şeklinde yapıyordum istersen bunu bir dene ama dediğim gibi tamamen gözlemlerime dayanarak yazdım bunları

Ataerkul bunu beğendi.
  13. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yapısal olabilir. yada su tutma odem benzeri bişiyler olabilir. bu durumda biraz kafeinli içecekler tuket bakalım ( sek kahve , siyah çay , hatta form çaylar).tuzuda kes(maden suyu dahil). ben bazen kreatinden dolayı yuzumde cok azda olsa boyle bir durum yasıyorum. ama cozmesi bu yazdıklarımla cok kolay oluyor diyebilirim. sende dene bakalım ne olacak. yanlız o içecekleri aksam saatlerinde içme uykusuzluk yapabilir.

14. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Al işte... Yoruma bak...

Bence hiç kötü değil yüzün o kadar şişmiş de durmuyor ama cidden yazılan yorumları ciddiye almalısın güzel fikirler var. Ayrıca bölgesel zayıflayamazsın bir arkadaş güzel özetlemiş karın çalışınca karın gitmiyor yani cardio yaptığında vücudun en ihtiyaç duyduğu yağlı bölgeleri tutar ama üstüne çok gidersen o yağları da yakarsın yine de abartılacak bir şey yok.

15. promise90

promise90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde bu sorunum var:S Yanaklarım ve göz altım kilolu. yüzü zayıflatmak için diyete başladım. Öncelikle fastfood ve pizzayı kestim. Asitli içecekler , sigara ve alkolü bıraktım. Tamamen sağlıklı yaşamaya çalışıyorum. 2 haftadır diyetteyim Biraz etki gibi.

16. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Gereğinden fazla tuz kullanımı da yüz şişkinliğine sebep olur. Tuza da dikkat etmek lazım...

Profane bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  18. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
  19. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    benim tavsiyem 3 öğün beslen ve tam olarak beslen.öğün aralarında hiç bir şey yeme.ve acı çek.yani bunaltıcı ortamda bulunmak kaşındırıcı elbiseler giymek vücudun yanması gibi.bir sopayla bacaklarına vur.tabi bunları denedim denilemez fakat eski eğitilen askerlerin bu tip bir eğitimden sonra yüzlerinde dolgunluk kalmadığı hatların keskinleştiği ve yakışıklılığın arttığını okumuştum.Selçuklu dönemine falan bakarsan belki daha fazla şey bulursun:)

20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu yazdıgın yazı cok yanlıs yuzu zayıflıycak dıye bır derı bır kemık mı kalsın vucud ac bırakmak ıyı bırseymı? yuz genetıktır kımı sısmanda olsa yuzu zayıf olur kımı zayıf olur yuzu şişman olur 25 kg verdım yuzum zayıfkende sısmankende hemen hemen aynı ayrıca yuzden zayıflamak saglıksız dıye nıtelenıyor

Sayfayı Paylaş