yüreğim yanıyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarartık içimde tutamadığım sevdamı sizlere açıklamak istedi.artık birileriyle paylaşmassam çıldırıcam.ben 2 seneden sıra arkadaşıma aşığım.aynı zamanda kendisiyakın arkadaşım.bu sene de lise son.sınav var.yanıp tutuşuyorumtutuşuyorum aşkımdan.kendiside bana çok yakın davranıyor.yani aramızda öyle bi ilişki varki anlatamam.o da bana arada sırada evlenelim falan diyo.şakayla karışık.hayaller fialn kuruyo.artık benimle evlenceksin filan diyo.başaka kızlara bakınca kıskanıyo beni.beynim parçalancak artık düşünmekten.bu sene son senemiz.eğer bir an önce bişiler yapmassam onu birdaha göremiyeceğim.sizlere içimi dökmek istedim.hee bu arada sıra arkadış kız.bunu hiç belirtmemişimde.akıllarda sorun kalmasın.

2. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum kıza açıl söle itiraf et ilk başlarda sende ona şaka ile karışık zarflar at 1 hafta felan böle geçsin daha sonra sevgili konularına devam et ve "ya arkadaşım olmasan ilk çıkıcağım kişi sen olurdun "felan de sürekli zarf at tepkiye göre kendini aç kıskanıyorsa oda senden hoşlanıyor bellki oda sana evlenelim felan dediğine göre bence hayırlısı olsun o kız senin;)

3. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Bana Göre Uzak Dur Derim .

Çünkü Eski Arkadaşlardan Yâr Olmuyor Arkadaşım .

Ben bu 4 Yıldır Sene Yediğim İçtiğim Ayrı Gitmeyen Kızla İlişkim Oldu . Herşeyimizi Bildiğimiz İçin Ne İlişkinin Tadi Kalıyor . Ne de Yakınlaşmalarımızın .

İyi Akşamlar

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    aşk ayrı sevgi ayrı 4 yıl birlikteyim iyi kız die sevip ilişkiye başlamış sonrada sıkılmıs olabilrsn ama aşık sa bu konuyu acan ceyhun arkadaşımız bunları bize dökücegine dogrudan o kıza dökerse herşey güzel olur belkide kızda bunu beklio ne zamandır ?

5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    siz benidinleyin be tecrübe konuşuyor burda o kız senin dedim;;)

6. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    darkhacker kardeş güzel söylemişsin iyi söylemişsin ama ya olurda benden uzaklaşırsa çok düşündüm dediklerini ama işte ben kopar diye kokuyorum.

Bana Göre Uzak Dur Derim .

Çünkü Eski Arkadaşlardan Yâr Olmuyor Arkadaşım .

Ben bu 4 Yıldır Sene Yediğim İçtiğim Ayrı Gitmeyen Kızla İlişkim Oldu . Herşeyimizi Bildiğimiz İçin Ne İlişkinin Tadi Kalıyor . Ne de Yakınlaşmalarımızın . ahmet arda kardeş tamam sana göre öyledir ama yav ben bu kızla gönül eğlendirmek filan istemiyorum ki.bizimkisi ömürlük sevda.

7. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bak kız zaten sana zarf atıyormuş şaka ile beraber daha nesi?
    zaten bak şimdi açılma bence 2. dönmein başlarında açıl çünkü senden uzaklaşsa bilem okul bitmesine az kalmış olcak inceldiği yerden kopar iyiplanla iyi haraket et ama açılman kesinlikle şart.. onu seviyorsan riske girmelisin bence ya hep senin yada hiç..

8. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Ceyhunn abi bak şunu iyi düşün 1. si itiraf edeceksen dolandırma git söyle ama söylemeden önce şunları düşün siz sıra arkadaşısınız kız ret bile etse yine sıra arkadaşı ve çok iyi arkadaş olarak kalabilecek misiniz? Olurda kız manevra yapıp küserse sınava kadar çok yersin içini, ama ben sanmıyorum sana öyle artık evlenelim gibisinden şakalar yapıyorsa o da seviyor demektir, içinde tutma söyle gitsin.

9. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ya dediklerinzde haklısınız ama birde şöle bir sorun var kızla aramızda uçurumlar var.mesela o çok sosyal biri ben ise hiç de öle değilim.o cafelerde takılırken benim tek mekanım spor salonu.gerçi bunlar benim çin faazla sorunda değilde.o istese mark zuckerberg gibi olurum.ama işte şimdi ya herşey ters teperde onu kaybedersem furkan kardeşiminde dediği gibi kafayı yerim valla.ya mesela şimdi ben astsubaylık düşünüyorum.bana"şimdi sen asker olursan bende asker eşimi olucam.ne kadar havalı"falan diyo.ya ben dediklerini çok ciddiye alıp abartıyorum.kendimi çok kaptırıyorum.yada ne biliyim.kafam iyice karıştı.yaklaşık 2 aydır ölü gibiyim.herkes beni hasta zannediyor.annem doktora filan çıkalım dedi.salona gitme ölcen filan demeye başladı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:33 ----------

dostum zarf derken?

10. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zarf atmış, yani senin tepkini görmek için ufak bir hamlede bulunmuş. Hem bence şu anki durumundan hiç şikayet etme Ceyhunn, anladığım kadarıyla sizin sevginiz karşılıklı gibi duruyor. Bence utanıp sıkılmayı bırak da kızın bu işten gönlü geçmeden sen de hamlelere başla. Eğer sen böyle devam edersen kız senin utangaçlığından ve cesaretsizliğinden sıkılmaya başlar ve işte o zaman bu günleri mumla ararsın. "Ya kabul etmezse?" diye telaşlanma, bu telaş ne seni bir yere götürür, ne de sana bir şey kazandırır. Hadi biraz daha cesaretle, şüphesiz olmak istediğin yere geleceksin.

Sen ondan hoşlanıyorsun, o da senden hoşlanıyor. Daha ne olsun...

11. Nightm4r3

Nightm4r3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bence acele et dostum.
    Çünkü itiraf etmezsen, eninde sonunda bir gün ayrılacaksınız. Onu göremeyeceksin
    İtiraf edersen ve senden soğursa da sonuç aynı olacak.
    Kaybedecek bir şeyin yok

12. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sana derimki eski sevgiliden dost olmaz ama eski dosttan sevgili olur bence kıza önce biraz edebiyat yap güzel sözler söyle aşktan bahset o konularda felsefi sözler felsefi konulardan bahset eğer kızın içinde sana karşı aşk duygusu varsa zaten yavaş yavaş sizde fark etmeden ilerletirsiniz ilişkiyi...

13. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir de anladığım kadarıyla kız seni böyle biliyor ve belki de bu hallerinden hoşlanıyor. Yani kızla konuşurken, ona duygularını açarken doğal ol, kendin ol, kendini kasma, duygusal olacağım diye farklı birisine dönüşme (daha romantik birine veya daha ciddi birine; hiç farketmez), her zaman konuştuğun gibi ol.

14. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Şansını dene ancak arkadaş ayağı çekersede şaşırma:eek: Tecrübeyle sabittir:lol:

pastnova bunu beğendi.
  15. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    iki şey söyleyeyim.birincisi evlilik muhabbeti şakadır:)
    ikincisi söylemek söylememekten iyidir her zaman.içinde kalırsa sonra çok kötü hissetirir.ikincisi kaybedekcen hiç bir şeyin yok.kızın arkadaşlığını kaybederim deme,zaten şu anki durumun dediğin gibi "yüreğini yakıyor".bir de şöyle düşün mesela kız biriyle çıksa sende hala daha sadece arkadaşı olsan çocukla yaşadıklarını senle paylaşacak böyle de iğrençlikler yaşayabilirsin:)

sonuç olarak muhakkak ki kıza açıl.olmazsa da üzülme,değmez,unutursun.ben ciddi düşünüyordum falan da deme,bunu çok duyarım ama unutulur merak etme:)

kızla çıktın ama bir süre sonra ayrıldınız gene takma.gene unutursun:) hem en azından tecrübe edinmiş olursun.
    nasıl açılacağın ise sana bağl,ama tecrübeli birilerinden akıl alırsan faydalı olur.

pastnova bunu beğendi.
  16. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Ceyhunn açılmazsan pişman olursun ben söylemesi.Sonra benim gibi kafanı duvarlara vurursun.4.5 yıl oldu unutamadım daha.Öyle ha deyince unutulmuyor.

17. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayatta en büyük pişmanlık "keşke şunu yapsaydım" demektir...
    hiçbir zaman "keşke" demeyin
    ömür boyu hatırlarsınız ve içiniz cız eder.

yapın

en azından denedim olmadı dersiniz

kızlar ilişki konusunda akıllı yaratıklardır
    en kötüsünden şunu der, ben seninle arkadaş kalmak istiyorum
    sen de bunu bilir ve yolunu ona göre çizersin.

ama ya sevinçle boynuna sarılırsa.

18. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bukadar sürede kızın senden hoşlanıp hoşlanmadıgını nasıl farketmiyorsun. onun sana evlenelim demesi elbette ciddi degil şakadır. ama bu şakanın altında seni sevdiginide ima ediyor olabilir. belkide o da funda arardan yangın yerine döner yüregim bu kadar mı kördü gözleriiiiiin şarkısını dinliyordur. :D

https://www.youtube.com/watch?v=y-Q9piRv6Gc

bence sana iyi gelebilir dinle :D

19. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bence bundan sonra tecrübe değil, cesaret konuşsun kardeşim

20. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş ayağına girerse ve ıisrar ederse bu ayakta geri vitese taman şart dostum;D;D;D

Sayfayı Paylaş