Yürüyemiyorum (Hastalık Değil)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve emre435 tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. emre435

emre435 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Benim yürüyüşüm çok tuhaf yürürken sallanıyorum omuzlarım ileri geri gidiyor kalabalık ortamlarda yürürken kendimi kasıyorum yürüyüşüm yüzünden piskolojim bozuldu ne yapacağımı bilmiyorum kimsenin olmadı yerlerde rahat yürüyorum bu yüzden hep geceleri dışarı çıkıyorum o zaman yürüüşümü kimse görmüyor rahat rahat yürüyebiliyorum bana yardım edin ne yapacağımı bilemiyorum bunun tedavisi varmıdır acaba doktora gitmek istesem ne doktoruna gitmeliyim??
    yardım edin

2. aliyalcin01

aliyalcin01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce bi doktora görün derim vitamin eksikliğinden olabilir dostum veya kemik yapısından

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konu ile ilgili doktora görünmen iyi olacaktır. Hatta bunu öncelik haline getir derim.

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ne vitamini, tamamen psikolojik bir olay işte açıklamış zaten. destek al psikiyatri veya psikologdan

5. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yürüyüş değişikliği bazen bazı rahatsızlıklar yüzünden de olabilir. örneğin boyun düzleşmesi olan kişiler asker gibi rap rap rap yürür. bel fıtığı olanın yürüyüşü daha farklı, düz taban olanın ki daha farklı...

öcelikle bütün eklem,uzuv, omurlar ve omur ilikte disklerde bir sıkıntı olup olmadığını öğren eğer sağlıklıysan,
    evde hiç kimse yokken yürüyüşünü değiştirmek için çalışmalar yapman gerekecek. bunun için mankenler gibi çalışmalar yapmalısın.

inanır mısın kızın birine ben de ne var da neyimi beğeniyorsun diye sormuştum, bana hani şu bir elini cebine sokup diğer kolunu da sallaya sallaya yürüyorsun ya, yürüyüşünü çok seviyorum demişti. fakat bu söylediği yürüyüş malesef ki benim kendi yürüyüşüm değildi. yürüyüşüm kötü olduğu için düzeltmeye çalışmıştım ve düzeltmiştim de. şimdi komple bedene sirayet etmiş durumda bir zamanlar kolpalık yaptığım fake yürüyüş stili ile şu an farkında olmadan yürüyorum.
    özet: üzerinde çalışman gerekecek.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sizinki yazdığınızdan anladığım kadarıyla psikolojik bir durum bir psikolog ile görüşmenizi tavsiye ederim

7. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Topluluk kızların onunden tek başına geçerken falan da zor oluyor mu ?

Sayfayı Paylaş