Yüksek Nabız Sorunu ve yağ yakımı için suplementler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve efezoro tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. efezoro

efezoro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,
    Forumu araştırdım ama istediğim gibi cevaplar bulamayınca izninizle bir başlık açtım . Eğer bu konu ile ilgili başka bir başlık varsa yönlendirirseniz sevinirim.

Vucut yağ oranım yüksek % 20 civarında dediler ya da sınırdaymış. Benim sıkıntım kardio vb sporlar yaptığımda nabzım çok kolay bir şekilde yükselebiliyor. Normal nabız atımım 90 civarında bu arada.. Ağır kardio larda 200 ü gördüğüm oldu ve nevrim kaydı. Araştırmam sonucu doğuştan kalp kapakçığında % 5 lik bir üfürüm yani kaçak olduğu tespit edildi. Kalbim hızlı çalışıyor normale oranla .Bende bundan dolayı kendimi fazla yormadan ve nabzımı fazla yükseltmeden şınav vb çalışmalar yaptım. Tabi bunun sonucunda vücuduma oranla biraz daha fazla olan arka kol, göğüs ve trapezler gelişti. Bende bu nabzı kontrol ve kardio da yapabilmek adına eve profesyonel kürek cihazı aldım, nabız takip bandı ile nabzımı 120 ile 160 arasında tutarak interval denilen kardio çalışmasını yapmaya çalışıyorum. Bu kadar uzun ön girişten sonra sormak istediğim soru şu. "Animal Cuts vb hangi suplementi kontrollü kullanarak sağlığıma zarar gelmeden hafif kardiolarıma devam edebilirim ve hangi suplementi önerirsiniz yağ yakımı için??
    Hafif diete, tuz şeker yememe, mideyi küçültmeme rağmen yağ oranı ne yazıkki sabit. Bu arada yağlarımın altında kas kütlem gayet düzgün..Komik olan güzel bir karına sahibim elimle hissedebiliyorum ama üzerindeki yağ tabakası şaka gibi( avcumu dolduruyor ).. Bu arada kemik yapım vucuduma oranla incedir...

Boy:180 cm
    Kilo :81 kg
    Boyun :40 cm
    Omuz:118 cm
    Göğüs:106 cm
    Bel:95 cm
    Sağ Kol:37 cm
    Sol Kol:36 cm
    Sağ Sol Üst Bacak:55 cm

Daha fazla ölçü vermesem iyi olacak :)

Şimdiden teşekkür ederim fikirleriniz için.
    Saygılar.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş