Yüksek kilo artış hızı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hdagbasi tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hdagbasi

hdagbasi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Çanakkale/Gelibolu
    12-15 gün evvel vücut geliştirmeye başladım.Tüm bildiklerimi netten ve buradan öğrendim.Beslenme ile ilgili dediklerinizin %75 ini antremanlarla ilgili olanın %50 sini bu geçen zamanda tatbik ettim.Bu az oranlara rağmen 14 günde 49 kilodan 55 kiloya yükseldim.Bunun sebebi ne acaba.(Eskiden düzensiz ve yetersiz besleniyordum tabii.Yaşım 17 boy 1.72.Bu hızlı artış ne zaman bir platoya takılır merak ediyorum.Sadece doğal beslendim ayrıca.Toz falan yok.Sizlerinde u kadar hızlı kilo aldığı oldu mu acaba ?Yavaş yavaş netteki bilgilerin %100 ünü uygulamaya başladım.Günde 1.2 1.4 gram protein alıyorum kilom başına.....Bu hafta 3 günlük başlangıç antremanlarını uygulaycağım.Yani her şey asıl bu hafta başlıyor.Evde kutu ayakkabı kutusuna koyduğum taşları poşete koyarak çalışıyorum ama bir dambıl seti alıcam.Her şey için teşekkürler.böylesine hızlı bir metabolizmama rağmen bence büyük gelişme.3 senede o kadar çabaya rağmen 2 kilo almıştım :D..............

2. hdagbasi

hdagbasi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Çanakkale/Gelibolu
    şimdi

Kilom 59 ama tam çalışmadım...

Sayfayı Paylaş