Yüksek ağırlıklarla define vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byrappe tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. byrappe

byrappe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Define yani fit ve parçalı bir vücut olmak için kardiyo ve çok tekrar az ağırlık öneriyor herkez forumda okuduğum kadarıyla bodya başlayalı 1 hafta oluyor benim merak ettiğim kardiyomu düzgün bir şekilde yapsam ama ağırlıkları çok tekrar az ağırlık değilde yüksek ağırlıklarla 8-10 terar yapsam yine istediğim define vücut olur mu

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yasini, boyunu, kilonu, fiziki durumunu bilmeden kimse saglikli yorum yapamaz. su anda benim yapamadigim gibi.

3. byrappe

byrappe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 16 boy 1.82 kilo 72

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    16 yasında ve 72 kıloda neden defıne olmaya calısıyorsunkı..Bence 2-3 yıl yavas yavas kutlenı kazan sonra cok guzel bır sekılde defınasyon yaparsın..

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bence kilolu degilsin hacim kazanmaya bak sonrada definasyona girersin. eger definasyon surecini gozune kestiremiyorsan fitness yap ama bu seferde cok sabirli olman gerek. ama eger dersen ki definasyondaymis gibi diyet, kardiyo yapim ama hacim kazanir gibi antrenman yapim ozaman isin cok daha zor hem protein agirlikli super diyet yapmalisin ,hem sabirli olmalisin hemde kaslarini yikima ugratmamalisin buda cok zor bise.ama bana sorarsan yasin daha 16 cok agir kilolara girmeden guzel beslenerek yasinin gerektirdigi olcude, antrenman bilincine sahip , sabirli bi sekilde ,ara vermeden spor yap yasin 20 yi bulunca bu dediklerimi cok iyi anlarsin.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  6. byrappe

byrappe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göğüş bölgem ve özellikle karın bölgemde gözle görülür bir şekilde yağ var ilk amacım onları eritmek

7. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    bende 16 yaşında 1.83 boyunda 71 kiloyum az tekrar fazla ağırlık ile 2 yılda iyi bir sonuç aldım bnce kardiyoya gerek yok

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    definisyonda temel yağlardan kurtulmaktır..çok ağırlık ya da az ağırlık kasa farklı bir şekil vermiyor ki..ağır girerseniz kas büyümesi konusunda 1 adım önce olursunuz sadece..
    cardio ve ağır dieti az zamanda çabucak define olmak için tercih ediyor insanlar..

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
    Hamartin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş