wrath06 2013 yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve wrath06 tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaşlar uzun bir yağlanma döneminden sonra ki ara vermiştim spora yeniden yağ yakımına başladım aslında 2 hafta önce başladım biraz geç oldu buraya yazmam ben önemli verileri aktarayım önce ve sonra tarzında ve halen yağ yakımını sonlandırmış değiliim 2 hafta daha devam edecegim

Yağ yakımına başlamadan önce;
    Boy 1.79
    Yaş 24
    Kilo 85
    Bel ölçüsü 94 cm

Ben şahsen bu iki veriyi dikkate alıyorum yağ yakarken (kilo ve bel)

Yağ yakımından 2 hafta sonra;
    Kilo; 79
    Bel; 86 cm

Beslenme ve Spor;

Daha öncede yağ yakımına girmistim 2 yıl önce ozaman hdroxycut hardcore kullanmistim supplementin etkisi harikaydı çok kaliteli bir şekilde yağ yakmıştım aynısIndan aradım fakat piyasadan toplanmış bende istemeye istemeye lipo 6 aldım genel anlamda hdyroxycut la kıyaslarsak lipo 6 çok vasat neticede kolo vermemde yardımcı oldu en azından istediğim kalp ritmini yakalamada başarılı (120-150) arası yağ yakımı için ideal beslenmede ise ekmeği tamamen kestim şeker ve tuzu uzun yıllardır kullanmıyorum ve akşam 18.00 dan sonra kesinlikle birşey yemiyorum yatarken açlığı hissediyorum günlük mutlaka 3 litre su içiyorum bimden 6x1.5 L lık paket alıyorum ucuzada geliyor (2.40 tl)
    Antremanları haftada 4 gün kardio yapıyorum 20 dk uzay bandı 40 dk yüksek kalp ritmiyle tempolu yürüyüş bana yeterli oluyor şıp şıp yerlerde terim ufak gölçük oluşturuyor :) kas kaybetme korkun yok yağsız fit vucudum olsu yeter daha önce irileşmek için çalışıyordum herneyse 60 dk kardiyodan sonea sauna ya giriyorum 5-10 dk arası . Eve geliyorum ve gaspari amino 8000 350 tb 65 liraya aldım çok ucuz gerçekten her tablet 2.000 mg bcaa creatin de var günde 6 tane bazen 8-12 aldığımda oluyor daha sonra yoğurt salata varsa tavuk eti yiyorum tabi 18:00 dan önce ve yediğimle kaliyorum böyle 2 haftada yukarıdaki değerleri yakaladım pek kas kaybetmedim 2 hafta daha böyle devam edip 2 kilo daha vermeyi planlıyorum
    Yağ yakıcı supplement bana sadece dediğim gibi kalp ritmini artımamda yardımcı oldu vucut ısını durduğunuz yerse artırmıyor hdroxycut ın yerini tutmaz bence önemli olan kardio ve diyet araya bayram girdi spor salonu 9 gün kapalı bu süre içerisinde ne yapacağım bilemiyorum ama diyete devam evde şınav barfiks çekerim belki :) (Koridora barfiks demiri astım bu arada)
    2 hafta içerisinde olacakları buraya yazmaya çalışcağım tavsiye ve önerileriniz başım üstüne değerlendiririm tabi ki. Şimdeden gelecek günlerde görüşmek üzere sağlıkla kalın.

Son düzenleme: 14 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş