*WINSTROL* (DEPOT)

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Coleman tarafından 29 Aralık 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
 1. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  450
  Beğenileri:
  249
  Ödül Puanları:
  53
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  Etkin maddesi: Stanozolol

  Üretici firmalar:
  Winstrol Depot 50 mg/ml; Zambon İspanyajtatya
  Winstrol 50 mg/ml; (üretilmiyor) Winthrop Yunanistan
  Strombaject 50 mg/ml; (üretilmiyor) Winthrop Almanya,Belcika
  Stromba 50 mg/ml; Sterling Research Büyük Britanya
  Stromba 50 mg/ml; (üretilmiyor) Sterling-Winthrop İsveç; Winthrop İsviçre
  Stanol 50 mg / mm Body Research Tayland  BAZI ÜNLÜ VÜCUTÇU VE PROFESÖRLERİN BU İLAÇ İÇİN SÖYLEDİKLERİ

  "Bence bu ilaç her bakımdan faydasızdır. Winstrol için geleneksel dozlarda kayda değer yan etkisi yoktur. Ama yüksek dozlarda da belirgin ne kas ne güç geliştirir. Kadınlar tarafından da az kullanılır." ( )

  "Enjekte edilebilir Winstrol etkili bir ilaç değildir, nasıl kullanıldığı da hiç önemli değil." ( )
  " Almanyada bu ilaç fare zehri gibi zehirli kabul eden yerler vardır." ( )

  "1984'den beri yüksek performans sporuna giren Stanozolol 'Undergroundliteratür'ünde (yeraltı edebiyatı) etkisiz olarak görülmüştü." (-)

  GENEL BİLGİ
  Bu ifadeler Winstrol'ün çeşitli spor dallarındaki yaygın kullanımıyla ters düşmektedir. Birçok pozitif doping olaylarıyla ispat edilmeyen VVinstrol çok rağbet gören Steroidlerden biridir.
  örneğin Stanozolol Ben Johnson'un mucize koşusunu yapmasını sağlayan maddelerden biridir. O, bir sıra dışı atlete bazı vücut geliştiricilerin bile kullandığı sert, biçimli kaliteli kas yapısı da bahsetmiştir. İlk doping testli yarışma profesyonel vücut geliştirme şampiyonu Arnold's Classic 90'da birinci gelen Shawn Ray ve büyük kanadah profi. Nimrod King'in Winstrol (Stanozolol) kullandığı ispat edilmiştir. (FLEX, Haziran 90,s.70) Stuttgart'daki 93 atletizm şampiyonasında iki pozitif 'Stanozolol olayı' ortaya çıkmıştı. Kısacası; eğer doğru bir şekilde kullanılırsa, Winstrol çok etkili bir steroidtir. Winstrol Depot oral Winstrol'e göre daha etkili olduğu için ikisi arasındaki ayrımı bilmek çok önemlidir. Bu yüzden atletler daha çok Depot'u tercih etmektedir.

  DOZAJ
  VVinstrol Depot'un özelliği bütün steroidlerdekinin tersine yağda değil suda çözünmüş olmasıdır. Birçok vücut geliştirici bunu bilmesine rağmen bu bilginin pratik uygulaması pek seyrek yapılıyor. Depot'ta enjeksiyon aralıkları diğer steroidlere nazaran daha kısadır. Basit olarak anlanlırsa, Winstrol Depot yağda çözünmüş steroidlere nazaran (Primobolan, Deca-Durabolin, Sustanon 250, Parabolan vb. gibi) daha sık enjekte edilmesi gerekiyor. Bunun sebebi hemen kana kansan ve fazla etkili olmayan suda çözünmüş steroidlerin çok kısa olan yanlama müddetidir. Pratikte Depot'un iki günde bir 50mg/ml enjekte edilmesi gerektiği ve günlük 50 mg'hk günlük bir enjeksiyonda çok iyi sonuçların gözlendiği ortaya çıkmıştır. Etkin madde Stanozolol dihid testosteronun bir türevidir. Bu da depot'un östrojene dönüşmesini önler ve çok seyrek durumlarda su stokajina neden olur.

  Bu iki özelliği nedeni ile Wüıstrol Depot kas yapışma gittikçe daha çok sertleşen bir görünüm kazandırır. Androjen bileşenlerinin çok az olmasından dolayı kas dokusu kaybını önlemediği için tek başına kullanılamaz. Bu kayıp Parabolon'ın eş zamanlı kullanımı ile önlenebilir. Winstrol Depot 50 mg/gün ve Finaject 30 mg/gün kombinasyonu birkaç yıl öncesine kadar yarışma kombinasyonu idi. Orijinal Finaject uzun süreden beri üretilmediği için bu görevi Parabolan almıştır.

  Atletin performansı durumuna göre bu doz 1-2 günde bir 76 mg/l,5ml olabilir. Her iki steroidin birlikte etki yaptığına ilişkin bilimsel belge bulunmamasına rağmen, görevdeş etkileri birçok pratik örnekle kanıtlanmıştır. Yarışma hazırlıklarında Depot'la alınabilecek diğer steroidler Masteron, Vebonol, Halotestin, Oxandrolone, Testosteron propionat, Primobolan ve Büyüme hormonlandır.

  Winstrol Depot sadece yanşma hazırlıklarında kullanılmaz, aksine yapı döneminde de alınır. Su tutma olmadığı için hızlı küo alımı ve seyrek olarak görülür. Sağlam kas gelişimi ve güç arttımunda etkilidir. Sağlanan gelişmeler ilacı bıraktıktan sonra da korunur. Güç ve hacim yapmak isteyen vücut geliştiriciler Depot'u genelde Dianabol, Anapolon 50, Testosteron ve Deca-Durabolm ile kombine ederler.
  100 mg Anapolon 50 mg/gün, 50 mg Winstrol Depot/gün ve 400 mg Deca-Durabolin/hafta'dan oluşan bir kombinasyon ile kullanıcı yavaş yavaş yanşma atletlerinin kullandığı doz düzeyine ulaşır. Yaşlı atletler ve tecrübesizler Winstrol Depot, Prinobolan Depot ile iyi sonuçlar alabilmektedir. Bu kombinasyonun kayda değer yan etkileri de yoktur ve tecrübesizlerde bu dönemde gerekli olmasa bile daha sert şeyler için yer kalır.

  YAN ETKİLERİ
  Winstrol Depot orta derecede androjen etkili anabolizan bir steroidü'r. Androjen etkisi bayanlarda sadece 50mg/hafta ve erkeklerde çok daha yüksek dozlarda görülebilir. Bayan atletlerde problemler haftada iki kez 50mg olarak yapılan enjeksiyondan sonra başlıyor.
  Etkisi iki gün sonra kaybolmasına ve bu yüzden haftada iki defa yapılan enjeksiyonu gerekli kılmasına rağmen bayanlarda erkekleşme belirtilerine yol açabiliyor. Bayanlarda ses derinleşmesi de kesinlikle Winstrol Depot'un yan etkisidir. Gene de gayretli bayan atletlerde her iki günde bir 50mg Winstrol Depot'luk bir doz kullanıldığında görülür.
  Erkek ve bayanlarda androjene bağlı olmayan diğer yan etkileri baş ağnsı, kramplar, HDL- ve LDL değerlerinin değişikliği ve bazı durumlarda kan basıncının yükselmesi şeklinde görülebilir. Enjekte edilebilir şeklinde karaciğerin hasar görme olasılığı çok azdır, ama yüksek dozlarda karaciğer değerlerini yükseltebilir. Suda çözüldüğü için enjeksiyonlar yağda çözünmüş enjeksiyonlara nazaran biraz daha ağrılıdır.

  Karaborsa fiyatı :

  50 mg ampul zambon firması 8-10 Euro arasında alıcı bulmaktadır.
   
 2. ebben
  Offline

  ebben Üye

  Katılım:
  23 Haziran 2006
  Mesajlar:
  338
  Beğenileri:
  220
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Bilgisayar mühendisi
  Yer:
  Danimarka
  slm

  öncelikle emegine saglik, yazin harika olmus.
  Yazida bir ara winstrol depot ile oxy(anapolon50) alinir yazmissin. yeni arastirmalara göre ve profesjonal BB'cilerin söyledigine göre bu iki ilac ayni zamanda alindigi taktirde, hem migde bulantisi hemde migde agrisi yaptigi ortaya cikmistir.
  Genelde Danimarkada BB'ciler winstrol depot ile oxy önermiyorlar.


  saygilar
   
 3. kubys81
  Offline

  kubys81 Üye

  Katılım:
  23 Kasım 2006
  Mesajlar:
  357
  Beğenileri:
  147
  Ödül Puanları:
  0
  bakın arkadaslar su trdeki dping adlı kitabı alıp buraya yapıstırmayın bosuna winstrolun bilinen bariz bir etkisi yoktur diyeni anlından operim yan etkisi yoktur diyenin iki kere operim bole sacma bisey olabilirmis ya piyasada bilinen satılan en guclu 5 steroiden biridir hemen hememn gunluk 50 mg alındımı 50 mg anapolon kadar anaboliktir he fuzluden yaglandırma su toplama yapmaz ayni zamandada piyasadaki en agir ilaclardan biridir direk karacigere zarar eder yani bunlari ne etkisiz bir ilactir NEDE CEREZ NİYETİNE KULANILABİLECEK BİR İLACTİR
   
 4. _joeblack_
  Offline

  _joeblack_ Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  12
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Merak ettiğim birşey var,herkes winstrol'ün ağrı yaptığını söylüyor,winstrol kullanan birisi için,yaptıran kişide hiç ağrı olmaması,bu ilacın sahte olması yada olmaması ile bağdaştırılabilir mi yada ağrı kimi kişide olur kimisindede olmayabilir mi ?
   
 5. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Kimisinde olur, kimisinde olmayabilir.
  Winstrollari sabit bir yerde birakip, biraz beklerseniz sahte olup olmadigini görebilirsiniz, "ikiye ayrilir"...
   
  _joeblack_ bunu beğendi.
 6. _joeblack_
  Offline

  _joeblack_ Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  12
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Sayın despo şu ikiye ayrılma olayını forumda çok okudum ve çokta araştırdım ama hala kafamda soru işaretleri var...

  Yabancı forumlardada gezdim,bazısı 24 saat bekletin öyle bakın diyor ...

  Şimdi ilacın ikiye ayrılması durumunda hangi durum sahte yada gerçektir,bunun en temel ayırt edici özelliği nedir? Değişik resimlere baktım,ikiye ayrılmış winstrollerden bazısı,dibe çökmü,bazısı biraz daha yarıyarıya ayrışmış gibi,hangisi doğrusu,umarım anlatabildim,saygıllar,ayrıca teşekkürler cevabınız için...
   
 7. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Resmini cekip foruma eklersen, daha kolay yardimci olabiliriz.
   
 8. _joeblack_
  Offline

  _joeblack_ Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  12
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tabiki eklerim,nasıl eklemem daha doğru olur,bir gün bekleteyimmi yoksa direk şişenin fotosunu çekip yollayayım mı ? bunun bir kriteri var mı? ben bir kere denedim sabaha kadar biraz değişmişti çökme oranı,ondan soruyorum yanlış anlaşma olmasın... Nasıl daha kolay anlaşılırsa öyle koyayım,saygılar...
   
 9. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.088
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Paketiyle resmini cekmen yeterli olacak. Ancak bekletipde resmini cekip gönderebilirsin.
   
 10. _joeblack_
  Offline

  _joeblack_ Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  12
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Birkaç resim ekledim yeterli olmazsa dahada ekleyebilirim,teşekkürler...
   

  Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş