wing tsun için lütfen yardım +++

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enter1998 tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. enter1998

enter1998 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sifuu çifcinin wing tsun kursunu buldum imkanlarıda bana uygun sizce işe yarar mı lütfen yardım

2. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bu sitede wing tsun eleştrisi var oku ben videoda izledim wing tsuncuyla muaythaiciyi yada kicxboksçuyu karşılaştırmışlar wing tsuncu yenildi bana uygun gelmedi git muaytahi ,kicxkboks ,mma öğren daha iyi.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2012
  3. erayaktas

erayaktas Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle denebilir. Eğer uzun süre spor yapacaksanız WT çok güzel bir spor dalıdır. Fakat ben 5 6 ay yaparım sonra bırakırım diyorsanız arkadaşın dediği gibi kickbox fln yapın WT ye uzun zamanınızı vermeniz gerekir sağlam iş çıkarabilmek için ama kickbox gibi sporları 4 5 ay bile yaparak hiç spor yapmamış birinden 1 adım önde olabilirsiniz.

4. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    işe yarar mı diyorsun adam dövmek için mi yapacaksın? bu bir sanattır nasıl müzik resim bir sanatsa buda dövüş sanatıdır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:11 ----------

4-5 aysa kick boksör olamaz imkansız.tabi biraz gelişme olur.

5. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    @reddi

sana yarım sayfa cevap yazarım da gerek yok... okuyup, düşünüp anlayacağını sanmıyorum.

erayaktas

wt spor değil, savaş sanatıdır. diğer dedikleriniz doğru, wt de 5-6 ayda pek fazla bişey öğrenilmez

vücutcuu

yaşına göre olgun konuşuyorsun, 14 yaşında değilsin galiba ? :)

enter1998

bu soruyu git öğretecek olan kişiye sor ;) tekniğiyle seni etkilemesini iste, kişisel kanaatim ; wt zayıf yapılı minyon tipli insanlar için en etkili savaş sanatı

6. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    14 yaşındayım ve adam gibi konuşuyorum sadece.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş