1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Wiild_Booy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wiild_booy tarafından 24 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır çalışıyorum. eleştirilerinizi bekliyorum.[​IMG]

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bende dün başladım çalışmaya zaten :) ...Biraz daha fazla olmş gibi geliyor bana.Ya da başka bi spordan vg yapmaya başladın.Kendini biraz tanıtırmısın yaş boy kg vs...karın şeil olarak oturmaya başlamış ve gayet estetik.Göğüsler biraz kendini belli etmiş.Ama tam olarak resimlerde belli olmuyor ışık çok aldatıyor olabilir...Başarılar diliyorum...

3. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır çalıştığına eminmisin???
    karın kasların iyi gözüküyor 2 ay için
    kollar ve göğüste iki aya göre iyi gelişmiş ancak hocanın sana dahabody başlar
    başlamaz iki ay boyunca miğde antremanları yaptırması bence doğru değil

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    güzel

yağsız bir vücut, omuzlar geniş galiba, mide iyi
    bence biceps-triceps-forearm(önkol) ile gogus sırta ağırlık verirsen süper olacak...
    bacak çalışmıyor musun? boy-kilo kaç? amacın ne?

5. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    gayet estetik bi vucudun var arkadasım özellıkle bence en zoru olan mideyi halletmişsin ama 2 ay için cok cok iyi bi gelişme şasırdım acıkcası eger olculerini de yazarsan daha saglıklı yorumlar gelecektir.iyi calışmalar....

6. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

daha önce 6 yıl kadar futbol oynadım onun etkisi olmalı heraldee
    bi de günde(antenman günleri) 700 ciwarı mekik çekiyorrum bırakta çıksın o kadar.ama alt karın kaslarımı şekillendiremedim bi türlü war mı bir önerin
    yaşım 20 boy 172 kilo 75 karın 85 kol 38 göğüs 105

7. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

resimleri çektiğimde 2. ayın sonuyduu.ama şimdi 4. ayın başındayım.
    hocama gelince o bana günde 200 mekik ciwarı yazıyo ben 700 ciwarı çekiyorrum
    amaccım çünkü yüzücü wücudu yapmak normal kiloda kasları belli etmek istiyorrum
    hacimli olup şekilsiz olacağına, hacimsiz olsun şekilli olsun en azından bırakınca sarkma olayını pek yaşamam diye düşünüyorrum
    bilmem haklımıyım

8. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iki adır body yapıyorum ama daha öncesinden 6 yıl futbol oynamışlığım war.bununda faydası oluyordur heralde.
    ölçülerim:
    karın 85
    kol 38
    göğüs 105
    kilo 75
    boy 172

9. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: güzel

amacım çıplak görünümü güzel bir wücut yaratmak(yüzücüler gibi)
    bacak haftada 1 kez çalışıyorrum
    boy 172
    kilo 75
    kol 38
    göğüs 108
    karın 85
    alt karın kasları için önerin war mı
    göbek deliğinin olduğu yerden ikiye bölmem gerekiyo

10. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    buraya yazdıklarını herkes okuyabiliyo o yüzden tekrar tekrar yazmana gerek yok

alt karın için çakı (bacak kaldırma) egzersizlerini yapabilirsin, hocana sormadınmı??? zaten sordun da bilemediyse, ya bir daha bişi sorma, yada salonu deiştir. kasların şekillerini belli edebilmeleri için de belli bir hacime ihtiyaçları vardır. ama çok büyütmen de gerekmez. çok sıkıcı olmalı 700 mekik... eline ağırlık alarak, tekrar sayısı saymadan 4 veya 5 set yapabildiğin kadar mekik yapabilirsin. veya ayağına alarak bacak kaldırma. set aralarında 1 dakkadan fazla dinlenme. hiçbir sette 25 tekrarın altına düşme. düşmek zorunda kalıyorsan ağırlığı azalt.

11. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dostum demişsinki hacimli ve yağlı bir görüntü ye hacimsiz define bir vücudu tavsiye ederim
    tabiki tercih meselesidir ancak düşündüklerimi yazmamdada bir sorun yoktur herhalde
    öncelikle yazlıkçı body felsefesinde olduğunu düşünüyorum karın kasıda karın kası diye uğraşıyorsun
    ancak karın kası bir insanın diğer insanlar tarafından en az farkedilir bölgesi sebebi sonbahar kış ilkbahar boyunca
    üzerine ne giyersengiy karın kası belli olmayacak ancak yazın denize gittiğinde sahilde üzerini çıkardığında kuma
    oturduğunda güzel bir miğden olacak bide düşün örneğin flexor gibi bir vücut yaptığını omuz kol kanat ne ararsan
    var üzerine ne giyersen giy vücudun kendini belli ediyor ancak miğde son derece yağlı şahsen ben flexor gibi olmayı tercih ederim
    bir diğer hususta dikkat ettiysen karın bölgesi dışında her bölgeni kaldırış ittirme hareketleriyle çalıştırabiliyorsun ancak miğde sadece sıkıştırma hareketlerinde ibaret yani miğde yapman sana güç mayetindede hiç bir şey kazandırmayacak
    sadece güzel görüneceksin o kadar
    son olarakta kasların sarkmasından bahsetmişsin bugünlerde en çok duyduğum şeyde o diyorlar sinan bide bırakınca o kasların sarkacak diye arkadaşlar biz coleman cutler falan değiliz olamayızda zaten onun için bıraktığımızda etlerimiz sapır sapır dökülmeyecek merak etmeyin elbette vücutta yağlanma olacaktır ancak zamanla olacak şeyler bunlar birkerette vücut
    yağ bağlamaz sarkmaz

12. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    evet bencede 2 aydan fazla benimde 2 ay oldu ama bu kadar ilerleme kaydetmedim şu an.. veya gercekten 2. ayınsa bana da yaptığın antreenman programını verebilirsen sevinirim.. :)

13. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkes aynı programı yapıp aynı werimi alacak diye bişey yok bu wücut anotomisiyle ilgili bişeee her insan 2 ayda aynı gelişecek diye de bişey yookk.öle değil mii.
    alt yapı warddı(6 yıl futbol) bende ondan erken gelişmiş olabilir

14. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya biz spor yapıyoruz mankenlik değil.
    sporda amaç gstermek değil sağlıktırr. define we yağsız bi wücut mu daha sağlıklı olur sence yoksa ilaçla şişmiş yağlı bir vcut mu
    tabi yinede görüşlerine saygı duyuyorrum dediğin gibi tercih meselessi
    yağlanma meselesine gelincee bu sporru doping almadan yaparsak sarkma olmayacağını düşünüyorrum.

15. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun gerçekten süper be kuzen yazın sahilde beraber gezelim :D:D:D:D

16. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    İriliği sadece ilaçlara bağlama derim ben yanılırsın.Fazla mekik çalımışsın maşallah da 700 tane çok gibime geliyor gelişimden daha çok gerilemeye gidebilirsin.over training olabilir yane.Bide ağırlıkla çalışma eğer hacim istemiyorsan fazla çünkü çok büyük bir ölçü karında 85...Ağırlıkla çalışmaya devam edersen kalınlaşmaya devam eder.Bence ağırlıksız çalış...

17. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    adrenalinshot dediklerine katılıyorum dostum ayrıca önemli bir şey söylemek isterim
    wildbody sen bodyci değil fitness çisin bu ikisi arasındaki farkı iyi bir öğren derim

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    2 ayda olacak şey değil altyapın olsada mutlaka geçmiş vardır diye düşünüyorum daha önce yapmadığına eminmisin

19. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya mekik beni geriye mi götürür.iii wallaa o zman az yapayıım.saol tawsiyen için.
    bu arada herkes iki ayda olacak şey değil demiş
    ya ben top oynarkende karın kaslarım warddı göğüslerim yine neredyse bu kadardıı.

20. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar çok mekik çekmen kilo alma konusunda seni durdurur ayrıca üst bölgenin gelişmesi yavaşlatır

Sayfayı Paylaş