wieviel kuren im jahr

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Rocky27 tarafından 3 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

( COLEMAN TARAFINDAN SİLİNMİŞDİR )

arkadaşlar lütfen yabancı dil de konu eklemeyelim burası türklerin sitesi

2. Guest

Guest Guest

Kardes;

burada almanca yazmak yasak oldugunu söylemistik. Sorunu türkcede sorabilirsin.
    Iste yazacagin soru;

BIR SENE DE KAC KUR YAPMAM GEREKIR?

Yani bu soruyu türkceye cevirmen herhalde o kadarda zor olmasa gerek.

Sorunun cevabi yine sahisda basliyor ve bitiyor. Normalde sene ile kur bagdastirilmaz. genelde bir sporcu 4 ay kur yaptiysa o zaman 5 ay steroidlere mola vermesi gerekir(antreman ve yemeklere devam). 5 ay sonra ikinci kuruna baslar. Buda bir senede 2 kur eder.

Eger kurlari kisa yaparsan o zaman 3-4 kurda yaparsin ama bu kaliteli olmaz ve hormon seviyesini bozmadan baska bir plan olmaz ki hangi maddeyi kullandigina baglidir.

Mesela Dianabol maddesini 6 hafta kullanip 8 hafta mola vermek ve tekrar 6 hafta kullanmak ve bunu 1 sene boyunca sürdürmek cok aptalca bir fikir olur. Cünkü hormon seviyesini dagitiyorsun ve mola veriyorsun yani dogal hormona geciyorsun ve sonra tekrar sentetik hormonla vücudun dengesini bozuyorsun.
    Bunu yapmaktansa bir maddeyi uzun kullanmak ve ona göre mola vermek daha mantiklica ve dogruca yaklasim olur. Cünkü hormon seviyesini bir kere bozuyorsun ve bunu terazide tutup o sekilde devam ediyorsun kuruda bitiriyorsun. Mola verdiginde vücud dengesini bulacaktir ve eski düzenine daha cabuk kavusacaktir cünkü hormon dengesi inip cikmadigi icin ve bu sayede cabuk bozulmadigi icin.

3. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

sen diyorsun eger 4ay kür yapilmiza .5 ay mola olamzi lazim.Ama ben duyduma göre ve okuduma göre 4ay kür yabilmiza .4ay mola olmazi lazimis.Kür nekatar yapizan okatar mola olamzi lazim.sen niye 1ay vasla mola yapiyorsun.......

besla ben 16 hafta testo altim.ve 4hafta absetzten yapdim mit clomit taplam olarak 20 hafta oldu .Ben simdi normal olarak 20hafta mola yapmam lazim-Ama basiler söylür.absetzten sayilmas .Sadece kür sayilir öylese ben 16 hafta mola yapami lazim.Basiler söylüyur ne katar az mola yaparsan okatar basarili olursun

4. Guest

Guest Guest

Evet dogru. 4 ay kur yapan bir insanin 4 ay mola vermesi SART. Ama ben olayi daha iyi hale getirmek icin daima üstünü söylüyorum ve 5 ay diyorum. Ki vücut daha da oturrakmlasmasi icin.

5. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

ama ben 4ay kur yapdim ve besela 10kg kas oldu .ve ben simdi 4 yada 5ay yapinca 10kg kas kayib olmuyormu....Merin delaer hat gesagt die pause so kurz wie möglich halten dan sind auch die ergenisse besser

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    van damme, türkce YAZ! yoksa kilitlenir bu konu.

7. Guest

Guest Guest

Bir daha almanca yazdiginda cevap vermeyecegiz bunu bilmis ol.
    gelelim sorunun cevabina.

sana mali satan sahis elbette molayi kisa yap ve kura basla der. Cünkü mali satacaktir. bu isler böyle yürür.
    NE KADAR Dinlenmeyi(pause) UZATIRSAN , ALDIGIN MADDE SANA O KADAR IYI TESIR EDER. bunu unutma.

Mesela 16 hafta testo yapmis birisi 8 ay mola verirse ve tekrar testo alirsa o zaman dozunu artirmasina gerek yoktur. Yine ayni dozda alip ayni tesiri görmesi mümkündür. Ama 2-3 ay mola verirse o zaman dozunu ikiye katlamasi gerekir.

Mola esnasinda(während pause) fazla kilo kaybetmezsin bu sana baglidir. Antreman ve beslenmen dogru ve iyi ise o zaman korkacak bir sey yoktur.

Yalniz bu konulari simdi bir kenara atalim. Sen cok soru soruyorsun ve cok kafani dagitiyorsun. Senin Beslenme Planin(Ernährungsplan) nasil? antremanlarini nasil yapiyorsun? Bu iki önemli unsuru dogru yapmiyorsan o zaman steroidler seni basariya fazla götürmez. Kur yaparsin alirsin 8 kilo ve kayip edersin 5 kilo geriye kalir 3 kilo
    sonra fazla mola vermeden tekrar kur yaparsin ve kisa zamanda yüksek dozda kur yapmaya baslamis olursun.
    Onun icin Su siralamayi uygulamada önem göster.

1. BESLENME (Ernährung)
    2. ANTREMAN (Training)
    3. Madde (stoff (steroid oder was anderes)

eger sen önce 3. siradan baslarsan o zaman ben simdiden sana sonucu söylerim ve hic ugrasmana gerek kalmaz.

8. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

Ben seni anatim ama ...

Ben 16hafta testo kur yaptim ve 8hafta absetzten yapim toplam olarak
    25hafta etiyor..

ben mola yapmam lazim sadece kür molasimi yada absetzten beraberi

ben simdi 16hafta molami yapmam lazimi .yada 25 haftami absetztdenmi sayilir

9. Guest

Guest Guest

abzetsen le beraber mola sayiliyor.

10. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

ben besela 16 hafta testo ile naposim kur yaptim ve 8hafta absetzten yaptim..ben 25hafta mola yapmam lazim

ama sadece 1ay yapsam ve ikinci kürü baslasam kas ve güc olmazi

11. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

ben besela 16 hafta testo ile naposim kur yaptim ve 8hafta absetzten yaptim..ben 25hafta mola yaptim lazim

ama sadece 1ay mola yapsam ve ikinci kürü baslasam kas ve güc olmazi.

buna bana söylebilirmizin.Basi arkadaslar sadece 1ay mola yapiyorlar ve hemen yeni kür yapiyorlar

12. Guest

Guest Guest

1 ay mola yaparsan o zaman yapacagin sonraki kurun dozunu artirman gerekir ki ancak sana tesir edebilsin. Yoksa ayni ölcekte 2. kurdan istifade edemezsin.

Sayfayı Paylaş