Whey Proteinin Yanında Hangi Yiyeceği Yemeliyim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve srsoul tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. srsoul

srsoul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum. kiloya ihtiyacım var ama. bundan önce gainer kullanmıştım ve 3 kilo falan almıştım. şimdi whey protein aldım nasılsa karbonhidrat çoğu yiyecekte var diye. kilo alabilmek için antrenmandan sonra proteinin yanında karbonhidrat bakımından zengin hangi yiyeceği yemeliyim?

2. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    yulaf, prinç pilavı, bulgur, patates, makarna bu böyle sabaha kadar gider saya saya bitmez derdin karbonhidrat olsun

3. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Antrenman sonrası muz, tam aradığın yiyecek.

4. srsoul

srsoul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gainer'ın 100 gr'ında 90 gr karbonhidrat 10 gr protein vardı ve 3 kilo aldım

whey proteinin 1.5 ölçeğinde 35 gr protein var desek bi de buna ilave olarak karbonhidrat almam lazım muzun 100 gr'ında 12 gr karbonhidrat varmış bu beni karşılamaz ki en azından 80 gr karbonhidrat almam lazım.

üzüm suyunu düşündüm besin değerlerine baktım ama onda da 100 gr'ında 16 gr k.hidrat var.

mide bulandırıcı olabilir ama protein tozunu 2 kaşık şekerle birlikte suyla karıştırarak içsem ve arkasından muz yesem nasıl olur :D

Sayfayı Paylaş