Whey Protein Tozu Küflenir mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Stenod tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Stenod

Stenod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Supplement kullanmaya yeni yeni başladım yaklaşık 1 buçuk aydır Optimum N. Gold Standard &100 whey kullanıyorum. Yararını da gördüm. Yalnız bugün kutuyu açtığımda kokusunun iyice garipleştiğini farkettim. Eskiden de çok güzel kokuyordu diyemeyeceğim fakat şimdi keskin bir ilaç kokusu alıyorum. Tozda da sanki böyle beyaz beyaz topaklanmalar olmuş. Kapağını da hep kapalı tutuyorum ve güneş görmeyen bir yerde (yatağımın altında) saklıyorum. Acaba küflenmiş ya da bozulmuş olabilir mi(son kullanma tarihi de nisan 2013)? Ya da bu durum normalmidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Eğer koyduğun oda veya yer iyi havalandırılmıyorsa nemden dolayı koku yapabilir. Ama senin sağlığını etkileyecek bir etki olacağını sanmıyorum.

Stenod bunu beğendi.
  3. Stenod

Stenod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Buradan bişey söylemek zor fakat görüntüden gördüğüm kadarıyla pek bişey yok. Yinede proteini daha kuru ve hava alan biyere koyabilirsin. Dolabına veya dolap üzerine nem bu tür besinlerin düşmanıdır.

5. erenkoruturk

erenkoruturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş