Whey Protein Tozu Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Destroyer2 tarafından 19 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Evet piyasada çok fazla marka ve çeşit var ve seçmek gerçekten çok zor.Bütçe konusunda sıkıntım yok , sadece en iyi verim alabileceğim markayı almak istiyorum.Salondaki hocam istediğin markayı al ama muscletech alma o çok profesyonel dedi.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.Ben de bu yüzden weider e yöneldim ya cfm olanını almayı düşünüyorum ya da normalini ikisini de kullananlar arada ciddi bir fark var mı yazsın lütfen.Tabi ki weider son kararım değil sizlerden gelen yorumlarla fikrimi değiştirebilirim.Bu arada yaşım 17, kilom 79 ve 9-10 aydır body yapıyorum.

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    nitro tech al paranın alacağı en iyisi
    gece için casein
    amino lar
    sabaha arganine
    doldur baba 10 ay olmuş

Destroyer2 bunu beğendi.
  3. akinkadi

akinkadi Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    muscle ve universal

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:35 ----------

ben geçen uzun süredir bu olayda olan bi arkadaşla konuştum,oda weidr denemiş iki kutu pro işi diyordu,universal a döncem tekrar diyordu

Destroyer2 bunu beğendi.
  4. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    şu an sadece whey protein tozu almayı düşünüyorum diğerlerini belki sonra kullanabilirim.

5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
  6. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
  7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0

100 gr içinde

%RDA*

1 porsiyon içinde**

%RDA*

Enerji değeri

1249 kJ/293 kcal)

375 kJ/88 kcal

Protein

41,5 gr

12,5 gr

Karbonhidrat

22,9 gr

6,9 gr

Şekeden gelen

22 gr

6,6 gr

Yağ

0 gr

0 gr

Doymuş yağ asitlerinden gelen

0 gr

0 gr

Lif

0 gr

0 gr

Sodyum

280 mg

84 mg

Vitamin C

200 mg

333

60 mg

100

Vitamin B1

4,66 mg

333

1,4 mg

100

Vitamin B2

5,33 mg

333

1,6 mg

100

Niacin

60 mg

333

18 mg

100

Vitamin B6

6,66 mg

333

2 mg

100

Follik asit

666 µg

333

200 µg

100

Vitamin B12

3,33 µg

333

1 µg

100

Kalsiyum

2133 mg

267

640 mg

80

L-Arginine

10400 mg

3120 mg

Krea-Genic

10000 mg

3000 mg

Creatine

Monohidrat’ tan gelen

9400 mg

2820 mg

Creatine’ den gelen

8260 mg

2478 mg

L-Glutamine

10000 mg

3000 mg

L-Alanine

6600 mg

1980 mg

Proteinden ziyade içinde bolca glutamine ve ayrıca monohidrattan gelen creatin olması ürünü ön plana çıkarıyor.

Destroyer2 bunu beğendi.
  8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    eger spor sonrası cok acıl alım ıcın kullanılmıcaksa whey proteın alırken fıyatı en uygun olanı terchı etmek en dgrusudur.

sımdı bazı arkadslar ıtıraz edebılır ama mesela optımum whey ıle hardlıne whey proteın arsında fark yoktur bırkac mg lık fazla glutamın yada baska bır sye sızın dahga fazla kas gelıstrmenıze yardımcı olmaz . o yuzden en uygununu almak en guzelıdır.

Destroyer2 bunu beğendi.
  9. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman günleri 2 kez kullanmayı düşünüyorum bunların 1i antrenmandan sonra olacak o yüzden iyi birşey almalıyım sanırım

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    eger maddı olaak sızı zora sokmıcaksa tabıkıde daha ıyı bır urun alamk en ıyısdır

11. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası ben kullandığım ürünler hakkında yorum yaparım.Antremandan önce hem ağır kaldırmak hemde antremanda yorgunluğu ve laktik asidi en aza indirgemek açısından weider premium whey ve weider muscle freak 908 gr en iyi sonuçları aldığım ürünler antremanda ağırlık arttırma açısından çok başarılılar bıraktığınız anda zaten anlıyorsunuz ki yardımları çok oluyormuş.Antremandan sonra önerebilceğim ALL STARS iso Tech 94 (500 gr) bu üründe izole bir protein olmasından dolayı kaslara çok çabuk etki gösterir ve vücudun ihtiyacı alan protein ve aminosait vb. maddeleri çok hızlı bir şekilde kaslara iletir.Antremandan sonra bu protein tozunu öneriyorum.Kesinlikle ticari bir amacım yok olsa site adresi vb. linkler gönderirdim.Amacım yardımcı olmak arkadaş kendisi bilir alıp almayacağına kendisi karar verir.Hiç almasa daha iyidir benim kanaatimce ancak almaya karar vermiş'se en uygun gördüğüm protein tozlarını önerdim.Ayrıca ürünün içinde fazladan glutamin ve creatin olması ağır idmanları ve ağır kiloların altından kalkmasına yardımcı olacaktır.Değişim olup olmadığını dediğim protein tozlarını kullanmayı bıraktığında hissedecektir.O zaman yararlı olduğun farkına varacaktır.Söyleyeceklerim bu kadar.Başarılar.

12. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    yazınız için teşekkür ederim fakat şu an için sadece 1 adet alabileceğim sanırım.Neden hiç kullanmasan daha iyi dediniz acaba,belli zararları olabileceğini biliyorum ama belki de bilmediğim başka zararları vardır sizin bildiğiniz.

13. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şimdi burda zararlarından bahsetsem sabaha kadar bir tartışma açmış olacağım.Ancak bu tür ürünlerin zararlı olduğunu bile bile kullanmak aptallıktır demeyeceğim çünkü insanlar bir amaç uğruna ve biraz daha bu amaç a hızlı ulaşmak için bunu yapıyorlar çünkü istekleri bu en azından diğer maddeler arasında daha kabul görebilir yani daha az hasar verebilen diğerlerine nazaran bir ek besin maddesi protein tozu.Şöyle anlatmaya çalışayım protein tozlarının böbreklere zararı olduğu bilenen bir şey.Tabi sadece protein tozu değil fazla yumurta tükettiğimiz zaman da aynı sorunlar ile karşılaşabiliriz.Şimdi burdaki insanlar neden zararlarından bahsettiğimiz zaman kızıyor ona gelelim çünkü her insan gelişimine yardımcı olacak maddenin zararlarını değil de yararlarını araştırır.Çünkü bu onu tatmin eder kendisine zararlı olacağı üründen bahseden kişiler olursa tepki gösterir.Çünkü onu bir korku alır onun içinde yer alan yararlı bilgisini yakmaya çalışırsan kendisinin bir anlık sabit olan fikir topluluğu bir anda tersine döner bu da onu deliye çevirir.Nasıl insanlarda namus kavramı varsa ve sabitse yani bir insan başka bir insanın namusu hakkında bir şye söylediği zaman diğer kişi sinirleniyor ve tepkisini dile getiriyorsa ki bu da sabit bir fikirdir.O insanda işte protein tozunun yararlarını kendini sabit bir fikir edinip zararları konusunda bir yorum gelirse aynı tepkiyi verecektir.Buna başka bir örnek steroid kullananların zararlarını bildiği halde başka videolar koyulduğuna o şunu kullanmıştır olmuştur,o şunu eklemiştir ondan olmuştur gibi kendilerini rahatlatma çabasına girmesi gibi.İşte konu uzun google de zaten protein tozunun zararları diye yazarsan karşına çıkacaktır.Ben de senin istediğini vereyim yani yararlarını çünkü aslında sende yararlarını öğrenmek zorunda olduğunu beynin hissettiryordur amaç hızlı gelişim çünkü ki bu iler o kadar kolay değil bir protein tozu alarak hemen şişmessin kas yapmassın öyle olsa jay cutler gibi bir adam o konuma gelmek için hatta steroid bile kullandığı söyleniyor 17 yıllık bir çalışma sonrasında o hale gelmiştir.Protein tozunun yararları antremanda gerekli olan proteini vücuda sağlaması bla bla bla ayrıca b ve b12 vitaminleri ve aminoasitleri içinde barındırdığından ve bu vitaminlerin psikoloji ye iyi geldiğini tıp uzmanları söylüyor.Bu da psikolojik sorunları aza indirgemesi açısından protein tozunu bir nebze olsun iyi göstermektedir.Uzun ve biraz anlamsız konudan saptırılmış biraz da olsa bir yazı yazdım.Kusura bakma.En güzeli naturel vücüd ek maddelere gerek yok bence doğal olmak varken.Ha ben niye mi kullanıyorum.Ben zararı olduğunu biliyorum ve ölmekten korkmadığım için yani bu gün ölsem sorun yok öyle bir insanım bir zararı olursa farketmez benim için ben bu yüzden kullanıyorum.Umarım seni sıkmamışımdır.Sözlerim bu kadar.İyi akşamlar.

Son düzenleme: 19 Haziran 2011
    demircan256 ve Destroyer2 bunu beğendi.
  14. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar kişi bakmış bu kadar mı cevap var forumun nerdeyse yarısı protein tozu kullanıyor ama iş öneriye gelince kimse yok

15. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    weider whey, muscletech nıtrotech, gaspari myofusıon, optımum

Destroyer2 bunu beğendi.
  16. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    sizce weider cfm whey overload mu,optimum mu yoksa muscletech nitrotech mi daha iyi

17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    kım ne dersı desın cfm gercekten en ıyısıdr

18. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Weider CFM ve Nitrotech ile Optimum'u yanyana koymamak gerek. Gerçekten bariz kalite farkı var. Ben Optimum kullanıyorum o ayrı...

19. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bu cfm whey ürünleri sadece definasyonda mı kullanılır?

20. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

hayır tabıkıde her donem kullanıalbılır zaten sadec su donem kullanlcak dıye sart bır suplemet yok nadır olarak bazıalrı bazen kullnılmaz

cfm oldukca ıy bır whey ısleme yontemıdır ve cok hızlı kana karsmasını saglar o yuzden bulk da olsanız eger maddıyatınız el verıorsa ant sonrası cfm ıdeal olur

Sayfayı Paylaş