(Whey Protein-Nitrofull Amino 5100-Nitrofull L-Glutamine) Kullanımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TANTO tarafından 24 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Başlıkta da belirttiğim supplementler elimde bulunmakta.

Ancak Yaşım 17, Kilom 67-68, Boyum 1.77...

Bu Supplementleri kullanmam-malum ergenlik çağı- benim gelişimimi kötü yanda etkiler mi?

Bu Supplementleri nasıl kullanabilirim?

Bana supplementleri uzun süredir kullanan ve verimini düzgün şekilde alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Her gıdadan verim alınır, ancak benim bilmek istediğim bu verimi nasıl maksimum seviyeye çıkartabilirim.

Bana şu şekilde anlatılırsa sevinirim.

Whey Protein:
    Günde şu kadar-şu saatte, aç/tok karnına, ant. önce/sonra

Nitrofull Amino 5100:
    Yine Günde şu kadar tablet-şu saatte, aç/tok karnına, ant önce/sonra

NF L-Glutamine 300g:
    Ve yine Günde şu kadar porsiyon(1 porsiyon 5 mg)-şu saatte, aç/tok karnına, ant önce/sonra

Not:
    Whey proteini süt değilde su ile karıştırıp içmek istiyorum. Hem maddi yönden öğrenci olduğum için hem de sütün daha yavaş kana karıştığı için. Sizcede böyle olmalı mı?

Not2:
    Sabah 4:45'te kalkıyorum, 4-5 yumurta beyazı(1 sarısı), 1 kalıp peynir, 400-500 ml. muzlu süt(ya da sadece süt) içiyorum okula gidiyorum.

Okula 7:00'da girip, 12:40'ta çıkıyorum. Bu sırada hiçbir şekilde beslenemiyorum(malum supplementler için para gerekli harcamıyorum). Hemen 13:00 gibi Spor Salonunda Oluyorum. 15:30 gibi evde oluyorum ve akşam 21:30-22:30 arasında yatıyorum.

Ona göre şu, şu saatte al derseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Bu hesap abimindir, izinsiz girdim, sadece bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler :)

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Ben Supplement kombinasyonu diye buna derim .... Nitrofull un L-Karnitini eksik sadece onuda alman lazım

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Okuyom ben ya, diyerek alamama nedenimi kısaca anlatmak isterim :).

iyi forumlar, sağlıklı antrenmanlar

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Ben espri yapmıştım aslında ama neyse iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyosun ama ürün secimin çok yanlış olmuş sadece fiyatına bakarak supplement alınmaz . 2005 yılında foruma üye olmuşsun hiç mi bu ürünlerle ilgili yorumları okumadın . Senin bu alıp kullanmayı düşündüğün ürünleri inan bedava önüme koysalar kullanmam .

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA

Daha ilk haftam, abim yurtdışında rahat görüşemiyorum. Yavaş yavaş öğrenmem lazım. :)

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir ürünü almadan önce araştırsan daha iyi olur.Bana göre paranı boşa harcamışsın 20-30 tl daha fazla verip adam akıllı ürün alabilirdin.Benim ilk kullandığım supplement kombinesiydi cahilliğimizden hem aşırı derecede pahalıya almıştım salon sahibinden. internete baktığımda salon sahibinin vaya kulağı çınlamıştır :D kullanımı vereyim kısaca ben sana
    amino 5100
    antrenmandan yarım saat önce 6 tablet ve antrenmandan hemen sonra 6 tablet arkasında kullanım talimatında yazıyor zaten.
    l glutamine ise forumda çok tartışıldı biri gece yatmadan önce biri antrenmandan hemen sonra diyor ama ben aldığım marka glutamine baktığımda gece yatmadan önce 1 servis diyor mantıklıda protein tozunda 3-4-5 gr markasına göre glutamine var zaten. Bana kalırsa gece yatmadan önce 1 servis 5 mg l glutamine almalısın.
    whey ise tabiki su ile iç benimde önceden yaptığım hata süt ile içiyordum.Kullanımı ise en etkili kullanım ise sabah kalkar kalkmaz gün içerisinde öğlen filan olabilir antrenmandan hemen sonra 1er servis alman yeterli zamanla artırabilirsin ölçeği mesela antrenmandan sonra 2 ölçek yapabilirsin.
    of günlerde ise glutamine gece yatmadan önce 1 servis
    amino 5100 öğleye doğru 6 tablet uyumadan 3-4 saat önce 6 tablet
    protein tozu ise sana kalmış 2-3 servis alabilirsin gün içerisine bölersin.

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş