whey protein nasıl kullanmalıyım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxanthoss tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xxanthoss

xxanthoss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sevgili bayanlar. ben tam olarak nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazmaya karar verdim. vereceğiniz cevaplar ve tavsiyeler için şimdiden teşekkürler. 3 yıl önce 80 kiloydum ve yaklaşık 20 kilo verdim rejimsiz,sporsuz sadece yoğun tempoda çalışarak. doğal olarak sarkmalar ve biçimsiz vucüt hala kendini korumakta. fitnessa başladım ama tam randımanlı gidemedim henüz. şimdi haftanın 3 günü aksatmadan gideceğim bir program hazırladım kendime. ve whey protein,amino asit, arginine aldım. ancak tam olarak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. ben sadece kas oranımı yükseltmek,sıkılaşmak,fit bir vücuda sahip olmak biraz da tatlı bir kas görüntüsü istiyorum ama çok değil. duruşum da bozuk ve sürekli sırtım ve boynumda ağrıyla dolaşıyorum. aldığım ürünleri dinlenme günlerinde kullanmalı mıyım? ne kadar süre de toparlanmaya başlarım. teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementlar-ve-kullan-mlar-le-t11372.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş