Whey protein+kreatin+glutamin+aminoasit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tugrul_mj tarafından 22 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tugrul_mj

tugrul_mj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,bu sporda 6. ayımdayım şuan sadece protein tozu kullanıyorum.Artık bi kombinasyon yapmak istiyorum.Benim düşüncem;

-Whey protein (olmazsa olmaz :) )

-aminoasit

-glutamin

-kreatin

markadan çok supplement türü için tavsiye istiyorum.bir de maddi açıdan sıkıntı olursa bu listeden kreatin mi kaldırılmalı yoksa glutamin mi?Şimdiden teşekkür ederim...

NOT:Biliyorum forumda çok konu var hepsini okuyup birleştirerek kendim de karar verebilirim ama bu aralar yoğunum forumu takip etmeye pek vaktim yok

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    yaş boy kilo ???

3. tugrul_mj

tugrul_mj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon unutmusum

boy:1.78

kilo:71

4. tugrul_mj

tugrul_mj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımcı olabilcek varsa iyi olur :) bide bu glutamin ve aminoasitin hem toz hemde tablet olanı var farkları nelerdir?

5. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Supplementlardan mucize bekleme. Önce hareketleri doğru yap. Beslenmene dikkat etmeden supplementla gelişemezsin. Supplemantı kafana takma. Önce programını düzgün uygula.

(Konuyu açan arkadaşımdan özür diliyorum. Bu cevabı sadece eleştiri mahiyetinde yazdım. Çünkü forumda çoğu cevap bu şekilde matbuya döndü. Ne sorulursa sorulsun böyle cevap veriliyor. Bu arada tabii ki supplementlardan önce dikkate edilmesi gereken çok konu var ama bazen bu tutum abartılıyor. Ön araştırma yapılmaya bile izin verilmiyor.)

tugrul_mj bunu beğendi.
  6. tugrul_mj

tugrul_mj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim buraya konu açma sebebim zaten bilgi edinmek (eleştiri almak :) ).Özür dilemene gerek yok teşekkür ederim zaman ayırıp yardımcı olduğun için.

7. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım yanlış anlaşılma oldu :)

Ben sizi değil forumu eleştirmek adına yazdım.

Demek istediğim şu: Forumda gözlemlediğim kadarıyla, genelde sorulan soruya cevap vermek yerine, benim yazdığım tarzda basma kalıp cevaplar veriliyor.

8. tugrul_mj

tugrul_mj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tmm anladım şimdi :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:04 ----------

Beslenmene dikkat etmeden supplementla gelişemezsin. Supplemantı kafana takma. Önce programını düzgün uygula.

Dediğin gibi bende programıma uymaya çalışıyorum.Ama beslenme programını uygulamak çok zor oluyor.Zaten harfiyen uygulayabilsem supplement ihtiyacı hissetmezdim sanırım :)

Sayfayı Paylaş