Whey Protein alırken kullanabiliceğim yağ yakıcı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hhakkann tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba biraz spor geçmişimden bahsediyim 1 sene öncesine kadar hiçbi sporla takip etme derecesi dışında ilgim yoktu 172 boyunda 91 kilo bir patetestim 16 yaşında :p 17 nisan 2012 ilk bu spora başlama tarihim bugün 14 mayıs 2013 ve 68 kiloyum %16.1 yağ oranındayım

Ama malesef bazı noktalardan sonra bazı şeyler istediğim gibi gitmemeye başladı derinin az da olsa sarkması gibi. Neyse ki 30 kiloya yakın yağı 1 senede vermeme rağmen çok da olsa sarkmadı karnım. 11 kilo yağ var vücudumda şuan tam ve ectoyum yapmak için çalıştığım vücut tipi de tamamen ripped. Kas kütlesi kazanma konusunda hiçbi problem yaşamıyorum karbonhidrat-protein alımına çok dikkat ediyorum ama şuan malesef metabolizmam aşırı yavaş. Ölçümlerde de bu çıkıyor ve hocam da buna dikkat çekiyor. Whey protein kullanıyorum şuan bunun yanında alabiliceğim bi yağ yakıcı arıyorum. Haftanın 3 günü cardio yapıyorum daha önce cla kullandım etkisini gördüm tekrar kullanmayı düşünüyorum ama daha çok metabolik bişey kullansam daha uygun olur diye düşünüyorum. Çünkü malesef vücudumun geneli iyi gözükse de göbek diyebilir miyim bilmiyorum ama hatırı sayılır derecede yağım var.

Bu konuda bilgili kişilerden yardım almam gerekiyor kısacası şimdiden yardımlarınız için teşekkürler bench_O

2. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ben optimum whey kullanııyorum yanınada hydroxycut 120 capsul kullanıyorum su an iyi gidiyor

3. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben 1 kutu multipower whey bitirmek üzereyim optimum'a geçmeyi düşünüyodum ama optimumda yağdan alınan kalori daha fazla ve verilen çikolata tadı da az da olsa şekerle verilmiş ve karbonhidratı daha fazla. ayrıca multipower 100%de aminoasit değerleri daha iyi gibi geldi bana.

hydroxcuts kullanmayı düşünüyorum şuan ama ilacın biraz ağır olduğu söyleniyo 17 yaşındayım o yüzden cla alıcam gibi

4. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hydroxycut ilk 3 gun hicbi yan etki yapmamasına rağmen bugun asırı bir carpinti oldu nefesim kesildi arkadaslarım acile götürmeye kalktı ama gitmedim neden boyle oldu anlamadım 2 ane alıp antremana gittim antremandan döndüğümde yigiliyodum yere kulaklarımdan dumanlar çıktı resmen

5. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bu tür şikayetler çok var bundan ağır ilaç olduğu belli o yüzden gözden çıkardım gibi. cla kullanmayı düşünüyorum param olduğu zaman alırım

6. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Metabolizmanın çalışma hızını nasıl ölçüyorlar?

7. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    vücut ölçümü yapan makina bi şekilde ölçüyor nasıl ben de bilmiyorum

8. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Endomorf vücuda sahipseniz %16 yağ oranı bence mükemmel.Ki zaten aşırı yavaşsa mezo ve ektomorf yapıda olduğunuzu sanmıyorum. Ha derseniz ki endoyum ve karın kası için yağ yakıyorum, o zaman diyeceğim tek şey imkansızdan bir adım geri.Ama imkansız değil.

Düzeltme; Afedersiniz EKTO olduğunuzu söylemişsiniz.Yanılıyorsunuz her halde? Tam ektoların metabolizması normal bir insanın metabolizmasının 2-3 katı metabolizmaya sahiptirler. Ve Ektomorf olan insan 91 KG olamaz.Bakın OLAMAZ diyorum.Bir yerde yanlışlık var

hhakkann bunu beğendi.
  9. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben bunla ilgili herhangi birine bişey sormadım ama çocukken kullandığım astım ilaçları bana kilo aldırmıştı. ben ekto olduğumu düşünüyorum en fazla mezo-ekto karışımıyımdır çünkü kemiklerim ince bileğimi kavrayabiliyorum ve tipik bi ektoda olan görünüşün kopyası gibi bişeyim. şuan cla kullanıyorum yağ yakıcı bu konuda problemimi çözdüm yağ oranım kullandığım 1 hafta ve kullanmadığım 2 hafta içinde %14e düştü tam olarak hem de 200 gram kastan eklenerek. şuan gidişattan memnunum teşekkürler tüm yorum yazanlara =)

Sayfayı Paylaş