Whey pro shot 32gr. hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve krizalits tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bu whey pro shot 32 gr protein ampul şeklinde olanlar hakkında bilgisi olan varmı acaba?

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenman sonrası süt içmekten bıkmadınız mı? Eminiz bıktınız! Hepimiz doğduğumuz günden beri süt içiyoruz. Yanlış anlaşılmasın süt içmeyin demiyoruz. Protein tozlarını karıştırmanın zorluğundan bahsediyoruz. Her gün antrenman sonrası süt bulmak, karıştırıcı bulmak, sütü içtikten sonra sindirme problemi, antrenman sonrası yenilecek ayrı yemek için midenizde yer kalmaması, bir sürü sıkıntı... Koca koca protein tozlarını yanınızda taşımak da cabası! Ağır bir antrenman sonrası tüm bunlarla uğraşmaktan kurtulun!!

Size pratik, nefis tatlarda, keyifle içebileceğiniz "kolay sindirilebilen hızlı karışımlı bir protein" sunuyoruz; WHEY PRO Shot 32

- Kolay sindirilebilir.
    - Her tüpte 32 gr protein
    - 0 karbonhidrat
    - 0 laktoz
    - 0 yağ

sadece bunları bulabildim diğer içerikleri yazmıyor

3. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    Teşekkür ederim ama bu konuda bilgim var.Açıklamalar gayet güzel ancak.Ürün olarak kullanılıp yararını gören var mı acaba.sonuçta 32gr protein var.Antrenman sonrası gayet iyi gider diye düşünüyorum.Daha çok bilgisi olan var mı acaba?

4. DARK TOWER

DARK TOWER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bende spor salonunda merak edip portakal ve ananas aromalı olanından bir tüp alıp denedim. Bunu sürekli kullanan biri var mı ve memnun kaldı mı acaba?

Sayfayı Paylaş