Whey olmadan hazırlanabilen antreman sonrası içecekler

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve nGzbyk tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,
    Benim antremanlarım akşam 8-9 arası bittiğinden ve 12 gibi uyuduğumdan çok ağır yemekler yiyemiyorum antreman sonrası, whey kullanmadığım için antreman sonrası kendim hazırlayabileceğim protein tozu olmadan da gayet makul miktarda protein içeren tarifler arıyorum. Daha önce deneyip tadını güzel bulan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

SCHWARZXXL 'ın başlangıç yemek programı ile.
    FleXor'un başlangıç 1. ay programını uyguluyorum.

2. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    ben ant. sonrası basit şeker tüketme taraftarı oldugum için whey almadan önce bir miktar reçelle lor peynirini karıştırıp yiyiyordum ve çok da iyi gelişim göstermiştim tabii ki gelişimi buna bağlamıyorum fakat o zamanlar çok ağır idmanlarda yapmıyordum beslenmem de tam düzenli değildi. Lor peynirinin whey mi kazein mi oldugu da tartışılıyor fakat bence whey'dir. Dediğim gibi eğer basit şeker kullanacaksan lor ve reçel ya da bal çok lezzetli ama yok basit şeker kullanmayacaksan lor peyniri + 1-2 kaşık yoğurt + su ile ayran tarzı bir içecek yapıp tüketebilirsin :)

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Beslenme>>tarifler>>lor shake!!

Bu tarif bence senin icin :)

Ya da benim yaptigim gibi saklama kabinda 3-4 yumurta beyazi ve 2 kutu cikolatali sutu salona goturup,antreman sonrasi tuketebilirsin ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş