whey gold, no xplode, gaspari bcaa, gaspari cretain kombinasyonu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve vornork tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vornork

vornork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar 8 aydır body yapıyorum gelişimim çok guzel gıdıyor %8 yağ soukken 40 cm kol dıyebılırız :) optımum whey gaspari bcaa ve cretainını kullanıyorum son 1 aydır.. şımdıde guvenılır bır sıtede no xplode ındırımlı satıısı yapılıyor pıyasa fıyatı 70 tl olan 10 kullanımlık urunu 9 tl ye satıyorlar.. son kullanım tarıhı 30 mart.. almayı dusunuyorum 1 ay kullanıyım dıyorum cok ovenler var damalarlarımın belırgınleşmesını ıstıyorum şahsen.. bu alıcağım nıtrık oksıtı kullandığım urunlerın yanında kullanabılırmıyım yoksa cretainınmı cıkarıyımmı aradan yardımlarınızı beklıyorum.. ?

2. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yok creatini çıkarmana gerek yok kullanabilirsin hatta kombine bile edebilirsin 2 sini antrenmandan yarım saat önce alarak

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş