whey+glutamine+arginine

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve aalparslan tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aalparslan

aalparslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba forumda yeniyim,
    yaşım 21 boyum 1.75 kilom 68-70 arası gidip geliyor malesef

uyku ve antrenman düzenini oturtmama rağmen beslenmeyi tam olarak oturtamadım.

antrenman öncesi 1 ölçek whey+2mg arginine
    antrenman sonrası 1 ölçek whey + 1mg glutamine
    yatmadan önce 1 mg arginine 2 mg glutamine
    alıyorum haplar l formunda solgarın. aftada 4 gün bölgesel çalışıyorum. fakat gerçekten son dönemde inanılmaz motivasyonum bozuldu. kendimi inanılmaz ince hissediyorum tamam kimisi için yağsız ve belirgin vücut bi hedef ama inanılmaz kötü etkileniyorum. farkındayım beslenmesiz olmaz ama hedefim 80 günde 3 öğün yemeye çalışıyorum ve gerçekten baş koydum bu yola en azından yaza kadar 75-76 öneriler ve bu destek kullanınıma ek ne kullanabilirim acaba?

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 ögün ye , ne kadardır bu sporu yapıyorsun?
    gainer kullan kilo aldırır bunlar benim verebilecegim tavsiyeler ama ben hayatımda 3 ögünle kilo alan birini görmedim

3. aalparslan

aalparslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 4 gun duzenli Olarak 4 ay gecti ama eger duzensiz zamani sayarsak nerden baksan 7 ay var ama zannetmiyorum ben onlar ise yaramadi. Ya gainer aklimda ama bi yandan tozda aliyorum ikiside proteinli vucut fazlasini atmiyormu? Benim bu programima gaineri nasil sokucam tam olarak?
    Kac sefer nezaman

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozun biticek gainer alcaksın.gainerla ilgili benim bilgimin 1500 katı forumda var o yuzden araştırma yapman daha yararlı olucaktır:)

5. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bence boyuna göre kilon ideal evet zamanla kilo alman gerekicek ölçülerin arttıkça bu gerçekleşicek. Bana göre kullandığın ürünler ve kombinasyon şeklin uygun 3 ana öğünün yanında en az 2 ara öğün daha yemelisin bence. Bunun dışında antrenmanlarını hacim almaya yönelik yapmalısın yani az tekrar max ağırlık. Bunlar benim görüşlerim başka tavsiyede bulunan arkadaşlarda olur umarım.

6. aalparslan

aalparslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücudumun şu kilo almama tepkisini yensem bi gerisi gelicek. bu arada ben sürekli aynı protein almıyorum mesela bu 3 lümde şuan whey var 1 haftaya biticek 1 ay en az amino hap giricem ondan sonra liquid amino bu 3 ü arasında dönücek. arkadaşın tavsiyesi mantıklı geldi amino yanına günde 1 2 ölçek gainer alıcam düşündüm nasılsa proteinin fazlası alttan çıkıyor eksik almayayımda sorun değil fazla almak :)

Sayfayı Paylaş