Whey + BCAA + Creatine EN DOGRU ZAMANLARI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mr Perfect tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mr Perfect

Mr Perfect Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar. Direk konuya girmek istiyorum; 6 aydir kullandigim Whey Protein Tozu ve BCAA ya arkadas olarak Kreatin almayi uygun buldum. Kullanis seklim her sabah ilk is olarak meyvesuyu+whey protein karisimimi icmek, antrenmandan 30 dk once 3 tablet BCAA almak, antrenmandan hemen sonra 3 tablet BCAA'i yine meyvesuyu+whey karisimimla icmek seklindeydi. Isin icine kreatin girince (bu arada kreatinler 1 kullanim 5 tane hapin oldugu paket) nasil kullanacagimi sasirdim. GNC'deki bayanin fikri spordan once 4 tablet BCAA almam ve spordan sonra Whey'le birlikte Kreatin Haplarini yutmamdi. Bunu 1 gun denedim ve hic ertesi gun agrisi olmayan kaslarim agrimaya basladi. Yani o 3 tablet BCAA'i spordan sonra almam sart oldu hem kasin onarimi hem de geciken kas agrisi icin.

Asagidaki suppletmentlere gore OFF Gunler dahil nasil ve neyle alacagim konusunda yardiminiza ihtiyacim var.

Supplementlerim:

Optimum Whey Gold Standart
    Gaspari BCAA 6000
    Muscle Tech CEL-TECH PWR PACKS

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Keşke toz alsaydınız kreatini ama madem almışsınız kullanım şekli dediğiniz gibi uygundur. Sabah kalkınca whey
    ant önce bcaa
    ant sonra bcaa ve celltech duruma göre beslenmeniz eksikse whey
    off günlerde sabah kalkınca whey ve yine bi ölçek celltech yeterli olur

Mr Perfect bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş