whey+amino whey+bcaa whey+glutamine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nwobhm tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

whey protein,creatine, aakg yanına hangısını eklemek daha mantıklı bulk donemınde

1. glutamine

oy sayısı 1
    14,3%
  2. bcaa

oy sayısı 4
    57,1%
  3. amino asit

oy sayısı 2
    28,6%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nwobhm

nwobhm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba. whey protein, creatine, ve aakg uclusunu kullanıyorum. yenı kutu proteini alacagım yanına ek olarak glutamine, amino veya bcaa almayı dusunuyorum.

bulk donemınde olan ve hacım artısı saglamaya calısan bırısı whey,creatine, aakg
    uclusunun yanına glutamine, amino ve bcaa dan hangısını eklemesı daha mantıklı sizce ? sebeplerıyle yazarsanız sevınırım. tesekkurler.thums:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Varolanın yanına omega3, multivitamin takviyesi, yemek çeşitliliğin az ise amino asit, mantıklı seçim olacaktır.

3. nwobhm

nwobhm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    beslenme olarak iyi beslendıgımı dusunuyorum. amino mantıklı gorundu bana da pekı aminoyu nasıl kullanmalıyım. bu kombınasyonda bı onerın var mı hocam

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mart 2013
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Amino uzun salınımlı ( Amino beef) ve kısa salınımlı (whey amino) olması değiştirsede benim genel tavsiyem öğünlere eklenmesidir. Ancak psikolojik etkisi açısından idman öncesi ve sonrası kullanımı da mevcut.

Sayfayı Paylaş