Weight gainer ve kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Matt tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yaklaşık 6 aydır ara vererek body çalışyorum.Son zamanlarda artık çalışma yöntemini öğrendiğim için evde düzenli oalrak çalışmaya başladım.3 ayın sonunda her biri 1'er hafta olmak üzere weight gainer 1850 kullanmıştım.Bu ürünü kullanmadan önce kilom 65 idi.Kullandıktan sonra 71 oldu.Yani sporla beraber epey yararını gördüm.Ve bu 6 kiloyu aldıktan sonra kutular bitti ve bir daha kilo alamadım.Şimdi üstünden 2 ay geçti ve tekrar kullanmak istiyorum.Acaba çikolatalısı mı yoksa vanilyalısı mı daha iyi kilo aldırır? Tabi ki amacım kilo almak.Başka kilo almak için weight gainer ve 5 öğün yemek dışında ne yapmalıyım.Bu siteden çok şey öğrendim okuyarak.Şimdiki sorularımıda cevaplarsanız sevinirim.

Yaşım 18.Boyum 1.87 ve kilom 71.Amacım 80 kiloya ulaşmak.
    Cevap verene teşekürler...

2. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ve son olarak ben genelde su veya arada bir süt ile içiyordum.Sütün tadından pek hoşlanmıyorum.Başka ne ile birlikte içilebilir bu weight gainer?

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Matt bu sorular için başlık açmana gerek yoktu.
    Tatlar arasında hiç bir fark olmaz. Markalar arasında fark olabilir.
    Ancak kilo almak için en önemlisi kalorisi tabiki.
    Süt ve suyla genelde içilir.
    Arama yapmamıssın sanırım. Weight gainer başlıkları altında sorularını sorabilir cevaplarını bulabilirsiniz.

Saygılar

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş