Weight Gainer Tavsiye ve Yardım Lutfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve vforvendettaABS tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vforvendettaABS

vforvendettaABS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar boyum 182 kilom 62 yüzücüyüm hala bir yüzme takımında devam ediyorum yoğun antrenman yapıyoruz daha doğrusu yapıyorduk son zamanlarda bir dağılma oldu günde bir antrenmana düşürdük ama 6 gün antrenman yapıyorum ve arada fitnessa gidiyorum burada. Omuz ölçüm 100cm kolum 30cm protein takviyesinin gerek olmadığını ve yaşım yüzünden zararlı olabileceğini söylediler benim bodyci olma gibi bir derdim yok zaten vücüdumda 10 yıldır yüzmemden dolayı kas var ancak sorun su ki birikecek bir sey yok kasların uzerinde kilomdan da gördüğünüz gibi zayıfım. Uzun olmam da ayrı bir dezavantaj kaslarımın belirli olmaması için yaşım 16 bu arada. Karbonhidrat takviyesi ne önerirsiniz. Çok pahalı ürünler var tabiki en kalitelileridir kabul ederim ancak harcayacak çok param yok çünkü ailemde pek sıcak bakmıyor bu işe... QNT 3000 Weight Gainer, 4.5 kg 144tl mesela bu ürünün fiyatı oldukça uygun ne bilirsiniz hakkında iyi midir yoksa sakatlık mı çıkar ? Optimum Supermass öneriyor herkes ancak bakınca bir ürünün 2.5kilosu onun 1kilosuyla aynı fiyatta ve dediğim gibi bodybuildingci degilim sadece almak istedigim 5 10 kilo. O da daha formda gözükmek için yani kas yapıyım yağ yakıyım aman fazla almıyım gibi bir derdim yok thums:

Sayfayı Paylaş