Weider Whey Aminos

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ec0 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    maksimum emilim
    %100 biyolojik değer
    yüksek çözünürlük seviyesi
    yeni ve çok dengeli amino asit kombinasyonu

Biyolojik değeri %100 olan en kaliteli peynir altı suyu proteinlerinin protein kaynağı olarak kullanıldığı Weider Super Aminos, komple spektrumlu doğal bir amino asit kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca doğal yapısında yüksek miktarlarda bulunan biyoaktif peptitler ve peynir altı suyu proteinleri peptitleri sayesinde vücuttaki insülin ve büyüme hormonlarının üretilmesine yardımcı olur. Çözünürlük seviyesi oldukça yüksektir bu nedenle metabolizma tarafından daha kolay ve daha çabuk emilebilmektedir.
    Bu avantajını iyi kullanarak kas sisteminin yenilenmesine çok daha fazla yardımcı olabilmektedir. Dahası, doğal yapısı gereği büyüme hormonu tarafından uyarılan protein sentezini destekleyebilecek kadar dengeli ve iyi bir amino asit profiline sahiptir ve dolayısıyla da antremanlardan hemen sonra başlayan kas sisteminin yenilenme sürecinde kasların ihtiyacı olan amino asitlerin kullanım oranını yükselterek adalelerin yenilenmesine ve gelişmesine daha fazla yardımcı olabilmektedir.

Hazırlanışı & Kullanımı

Hazırlanışı:
    1 bardak su ile yutunuz veya çiğneyerek alınız.

Kullanımı:
    Orta seviye vücut geliştiriciler - antreman günlerinde 2 ayrı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 1 saat önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere,

< 80 kg: 6 tablet
    > 80 kg: 8 tablet
    >100 kg: 11 tablet alınız.

Yeni başlayanlar - antreman günlerinde 2 ayrı kullanım zamanı söz konusudur; antremandan 1 saat önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere,

< 80 kg: 4 tablet
    > 80 kg: 5 tablet
    >100 kg: 7 tablet alınız.

Beslenme Tablosu ve Kalem Değeri :

100 gr içinde 1 tablet içinde 6 tablet içinde

Enerji değeri 1591 kJ/380 kcal 25,5 kJ/6,1 kcal 153 kJ/36 kcal
    Protein 75,3 gr 1,2 gr 7,2 gr
    Karbonhidrat 4,4 gr < 0,1 gr 0,4 gr
    Yağ 5,7 gr < 0,1 gr 0,5 gr

100gr protein içinde 6 tablet içinde

L-Histidine 1,8 gr 120 mg

L-Cysteine 2,4 gr 120 mg

L-Isoleucine* 5,7 gr 420 mg

L-Tyrosine 3,1 gr 240 mg

L-Leucine* 11,1 gr 780 mg

L-Alanine 5,2 gr 360 mg

L-Lysine* 9,5 gr 660 mg

L-Aspartik asit 10,7 gr 780 mg

L-Methionine* 2,2 gr 180 mg

L-Glutamik asit 17,4 gr 1260 mg

L-Phenylalanine* 3,3 gr 240 mg

L-Glycine 1,7 gr 120 mg

L-Threonine* 6,2 gr 420 mg

L-Proline 5,5 gr 420 mg

L-Tryptophan* 1,5 gr 120 mg

L-Serine 4,8 gr 360 mg

L-Valine* 5,6 gr 420 mg

L-Arginine 2,4 gr 180 mg

* temel amino asitler

Birim Ağırlık - Hacim : 480 gr (300 tablet = 50 porsiyon)

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul Tarım İl Müdürlüğü' nün 10.08.2009 tarih ve 0934004898
    sayılı izni ile ithal edilmiştir.

Ürünü yeni aldım ne kadar bir süreç sonrası etkisini görebilirim ?bench_Obench_Obench_O bench_O bench_O bench_O bench_O bench_O a32

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    şu sıralar tüketim tarihi yaklaştığı için ellerinden çıkarmak için çok uygun fiyatlara satıyorlar. son tüketim tarihi yaklaşan ürünler, buzluğa atılıp çıkartılmış etin protein değerlerini kaybetmesi gibi içindeki oranı düşmektedir. sonuç olarak iyi bir ürün. son kullanma tarihine bir ay kaldığını düşünerek 1 ay içinde tüketmeni tavsiye ederim..

3. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Bu ürünü Düşünüyorum.Hem Yeni Başlayanlar İçin İdeal Bir Aminoasit Olabilir.Fiyat Açısındanda Uygun.Hem Weider Güvencesi.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:47 ----------

Son Kullanma Tarihinin Az Kaldığını Nerden Çıkardiniz Acaba ?

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    biraz araştırırsan bulabilirsin. piyasada bir firma son kul. tarihi 1 ay kalmış olarak satıyordu. ben tavsiye etmiyorum 1 ay kalmış ürünlerin içeriği etkisini yitirmektedir sizin alıcağınız ürünün tarihi yaklaşmamışsa sorun yoktur..

Sayfayı Paylaş