Weider Supplement Kombinasyonum Görüşleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Unchained tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba herkese.

Bugün Weider Premium Bcaa + Weider Max. Krea-Genic + Weider Premium Bcaa üçlüsünü aldım. Artı Omega 3 ve Zinco 220 (Çinko 50mg) elimde mevcut.

Whey Protein olayına bu yıl girmiyorum ne kadar ısrar edilsede ben pek verim alamadığımı düşünüyorum. O nedenle beslenme planımı Protein + Carbo yoğunluklu olarak geçen yıla göre daha iyi seviyeye çekip Whey protein almaktan vazgeçtim.

Görüşlerinize ihtiyacım olan nokta supplementlerin kombinasyonu.

+ Bcaa antrenman öncesi (yaklaşık 10dk. önce) + ant. hemen sonrası.

+ Max. Krea-Genic (Pre-workout) antrenman öncesi (yaklaşık 30dk önce)

+ Mega Forte'ler 1/3'lük kısmı Antrenmandan önce (Bcaa ile birlikte olur mu bilemiyorum ?) + 2/3'lük kısmı antrenman hemen sonrası (yine bcaa ile birlikte) sabaha karşı saat 04:00 gibi uyanıp son 3/3 'lük kısmı.

+ Zinco 1 tablet gece yatmadan önce. Saat 22:30 - 23:00 gibi. 9 saat uyuyorum.

Yapmayı düşündüğüm zamanlama bu şekilde. Yanlış olan bir nokta var mı? Veya deneyimlerinize göre daha iyi bir verim için başka bir kullanım şekli?

Beslenme detayını yazmayım 5 öğün karbo + protein ağırlıklı besleniyorum.

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bcaa almana gerek yok ant oncesı. Ant sonrası daha fazla işini görecektir.

Pre workout ürününden başka birşey alma derım ben antreman oncesı, eklersen creatine falan uygundur.

Aminoyu ant. sonrasına sakla herzaman.

Whey ise beslenmenin zayıf oldugu zamanlada kullan bence.

3. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Bugün Weider'dan mailime gelen kombinasyon önerisi aynen şu şekilde ancak yine de en verimli kullanım şekli bu mu olur yorumlarınıza ihtiyacım var;

Antrenmandan 1,5 - 2 saat önce Protein + Karbo ağırlıklı bir öğün.

Antrenmandan 60 dk. önce Weider Max. Krea-Genic. 1 porsiyon (6,5gr.)

Antrenmandan hemen sonra İsole Protein ( varsa ) + Premium Bcaa 1 porsiyon (10gr.)

Antrenmandan 30 Dk. sonra Weider AminoBlast Mega Forte tüpün 1/2'si.

Gece yatmadan önce Weider AminoBlast Mega Forte tüpün geri kalanı kullanılacak.

Not: Gece likit aminoyu Zinco 220 (50mg) çinko tableti ile birlikte alacağım.

Normalde ayrıntı olarak belirtmişler dilerseniz Mega Fortenin tamamını antrenmandan 30 dk. sonra kullanın çünkü yaklaşık olarak 20.000mg amino ihtiyacınız var denilmiş ama ben ağır olur diye düşünüyorum.

Sizin görüşleriniz nelerdir?

Sayfayı Paylaş