weider - multipower - trpower L-carnitine seçenekleri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pijamap tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Herkese merhaba. Forum içi ve dışında yaptığım araştırmalar sonucu sanırım piyasadaki en iyi lcarnitine olarak weider ve multipower markaları mevcut. Fakat ilginçtir ki; tr-power ve başka bir ürün kullananlar da çok memnun olduğundan bahsetmiş.

weider 1000mg lcarnitine 60 kapsül fiyatı 189tl
    weider 1500mg likit lcarnitine 20 tüp fiyatı 135tl
    multipower 1500mg likit lcarnitine 20 tüp fiyatı 105tl
    multipower 500mg lcarnitine 45 likit-kapsül fiyatı 65tl
    tr-power 500mg lcarnitine 50 kapsül fiyatı 50tl civarında

bu gibi markalara universal, ultimate vs. gibilerini de ekleyebiliriz.
    lcarnitine'i günlük, antrenman öncesi 1000-1500mg arası almanın en uygun dozajlar olduğunu kabul edersek; tr-power ve ona benzer fiyatlarda olan markalar ile weider-multipower arasındaki inanılmaz fiyat farkının nedeni nedir?
    sanırım dünya çapında en bilindik marka weider, fakat hem 60 kapsül olmasından hem de 189tl olmasından ötürü daha ilk kullanımda bu kadar çok kapsül ile böyle bir para vermek bana pek sıcak gelmiyor. onun yerine multipower 500mg 45 kapsül olan ürünü almayı düşünüyorum.
    evet çarpıp bölersek weider ile multipower'ın gramaj fiyatları neredeyse denk gibi, bunun da farkındayım ama diğer markalarla aralarında inanılmaz farklar var.
    lcarnitine alırken sizce dikkat edilmesi gereken unsur nedir?
    fiyat-kalite olarak güzel sonuçlar veren, tavsiye edebileceğiniz ürünler var mıdır?
    kullananlar veya bilgi sahipleri yazarsa sevinirim.

2. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz eski bir konu fakat cevaplanmamış, hem de TRPower'ın adı geçmiş. Deneyimimi paylaşayım dedim.

Carnitin ne durumdadır bilmem ama, TRPower markasını kesinlikle önermiyorum.
    Fiyatı ucuz olduğu için deneme amaçlı 3.5 kiloluk Whey proteinini aldım HB'dan.
    Bugüne kadar kullandığım ürünler:
    -Genrise izolat, complex, izolat complex, pure whey
    -Optimum
    -Ultimate
    -Precision Engineerd
    -Forever Living products ultra lean
    Hepsini sorunsuz kullandım ve memnun kaldım.

TRPower'ın Wheypromix 3.5 kiloluk ürününü ilk kullandığım gün inanılmaz bir karın ağrısı yaşadım, afedersiniz gün içinde 4 kere tuvalete çıktım. İnanılmaz bir gaz ve beraberinde gelen ishal.
    Şüpheye düştüm acaba başka bir sebebi olabilir mi diye. 2-3 gün kullanmadım, karnım normale dönünce bir doz daha kullandım. Gene aynı ishal, karın ağrısı, gaz.
    Kardeşime kullandırdım, o da motoru bozdu.

Kendilerini tarım bakanlığına şikayet ettim. Kesinlikle bu markaya yanaşmayın derim.

3. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Eski zamanlardan kalma bir konu. Ek olması için ben de bir şeyler söyleyeyim. Bence yağ yakıcı kullanmaya gerek yok, 1,5 ay kadar kullandım, daha sonra kullanmadım ve güzel bir diyet+sporla yağ yakıcı kullandığım zamanlarda da, kullanmadığım zamanlarda da aynı hız ve aynı enerjiyle şekle girdi vücudum. Psikolojik etkisinden yararlanacağım derseniz, sizin seçiminiz.

Sayfayı Paylaş