WEIDER Maximum Muscle Volume

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Süper Kilo Aldırıcı - Maksimum Performans Artırıcı

• Maksimum kas kütlesi garantisi
      [*]
      Daha fazla anabolik insülin hormonu üretimi
    • Optimum pumping özelliği
    • Nitrik oksit (NO) üretimi
    Creatine yada Creatine kombinasyonlu ürünlerin kas sistemine olan hacim kazanma ve dayanıklılık gibi özel etkilerini artırmadaki fonksiyonları aslında vücuttaki anabolik insülin hormonunun üretimindeki artışa olan etkileridir. Bu artışı en doğal ve en ciddi oranlarda sağlayan maddelerden birisi Trehalose’ dir. Trehalose’ nin en yüksek glisemik indekse sahip maddelerden birisi olması, onu anabolik insülin hormonunun üretim artışını tetikleyen etkenlerden birisi yapar. Dolayısıyla fazla anabolik insülin hormonunun salgılanması cre-alkaline ve glutamine’ nin kas hücrelerine çok daha iyi transferini sağlar. Kas sistemine eksiksiz ve zamanında ulaşan bu iki olağanüstü madde, %70-80 gibi bir oranda hücre içi suyu içeren adalelerin maksimum seviyede beslenmesini ve hücre içi suyunu koruyarak sürekli büyük, dayanıklı ve gösterişli kalmasını sağlarlar. Trehalose aynı zamanda vücuda sürekli ve istikrarlı enerji sağlayan dahası ürün içindeki izole ve hidrolize whey proteininin kas liflerindeki fonksiyonlarını tam manası ile yapmasına olanak sağlar.

Weider Araştırma Grubu’ nun uzun zamandır üzerinde çalıştığı WEIDER MAXIMUM MUSCLE VOLUME, yukarıda bahsedilen bu özelliklerinin yanında Creatine yerine pH’ ı 12 olan ve %100’ ü çözünerek ve emilerek ardında hiç kalıntı bırakmayan çok özel ve dengeli bir ürün olan Cre-Alkaline içerir. Bu yeni madde sayesinde ürünün etki oranı maksimuma ulaşır. Dahası bünyesine ilave edilen izole ve hidrolize whey proteinleri içeren ürünümüz, sert ve yoğun antremanlarda vücudun kas proteinlerinin enerji olarak üretilebilmesine olanak sağlar. Özellikle formülüne dahil edilen
    L-Arginine, kan damarlarının genişlemesini “pumping” sağlar ve vücudun yağ yakım hızını artırır. Ayrıca L-Arginine, nitrik oksit üretmek için Arginine oksidasyonunu katalize eden nitrik oksit (NO) sentez enzimine yardımcı olur ve kan damarlarının genişlemesine neden olan nitrik oksit (NO) üretimini destekler L-Arginine sayesinde kan damarlarının genişlemesi, antreman öncesi alınan ******ların antreman sırasında kas sistemine fazlası ile ulaşmasını ve antremandan beklenen performansın en üst seviyede alınmasını sağlar.

Sonuç:
    Daha fazla insülin = daha fazla kas kütlesi = kas sisteminin yapılaşması ve sürekli dayanıklılık

Analizi:

100 gr içinde
    %RDA*
    1 porsiyon içinde
    %RDA*
    Enerji değeri
    1415 kJ/333 kcal)

566 kJ/133 kcal
    Protein
    9,7 gr

4 gr
    Karbonhidrat
    68,5 gr

27 gr
    şekerden gelen
    33,5 gr

13 gr
    Yağ
    0,1 gr

< 0,1 gr
    doymuş yağ oranı
    0,0 gr

0,0 gr
    Lif
    0,0 gr

0,0 gr
    Sodyum
    0,4 gr

0,16 gr
    Vitamin E
    25 mg
    250
    10,0 mg
    100
    Vitamin C
    150 mg
    250
    60,0 mg
    100
    Vitamin B1
    3,5 mg
    250
    1,4 mg
    100
    Niacin
    45 mg
    250
    18,0 mg
    100
    Vitamin B6
    5 mg
    250
    2,0 mg
    100
    Folik asit
    500 µg
    250
    200 µg
    100
    Vitamin B12
    2,5 µg
    250
    1,0 µg
    100
    Biotin
    0,375 mg
    250
    0,15 mg
    100
    Pantothenik asit
    15 mg
    250
    6,0 mg
    100
    Magnezyum
    190 mg
    63
    76,0 mg
    25
    Creatine monohidrat
    7,5 gr

3 gr
    L-Glutamin
    4 gr

1,6 gr
    L-Arginin
    1,25 gr

0,5 gr

*RDA : Günlük Kullanım Yüzdesi - ** 1 porsiyon: 400 ml su ile 40 gr ürünün karışımı

Hazırlanışı:

1 porsiyon = 40 gr ürünü (3 yemek kaşığı) 400 ml suya karıştırınız.

Kullanımı:

Şampiyonlar - tüm antreman günlerinde 2 farklı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 30 dk. önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere 6 hafta boyunca,
    < 80 kg: 1 porsiyon
    > 80 kg: 2 porsiyon
    >100 kg: 4 porsiyon içiniz.
    Daha sonraki 2 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde devam ediniz.

Orta seviyeli vücut geliştiriciler - tüm antreman günlerinde sadece 1 kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 30 dakika önce olmak üzere 6 hafta
    boyunca ,
    < 80 kg: 1 porsiyon
    > 80 kg: 1 porsiyon
    >100 kg: 2 porsiyon içiniz.
    Daha sonraki 2 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde devam ediniz.

Ekli Dosyalar:

• 32[1].jpg
      32[1].jpg
      Dosya Boyutu:
      27,9 KB
      Görüntüleme:
      358
  2. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu ürünü kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bu urunu kullanmıs olan var mı ? Almayı planlıyorum..

4. psycholost

psycholost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    ben kullanmıştım... pek prof. bi ürün değil tavsiye etmiyorum. kreatin ve karbo takviyesi daha başarılı olur !

5. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bunun yerine weider creatin glutamine ve amino mega forte alsam yanına optımum proteın tozu guzel bı kur olur mu acaba ?

creatıne yerıne bunu alcaktım. Başka kullanan yok mu ?

6. psycholost

psycholost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    creatin protein ve aakg ( nox ) üçlüsünü tavsiye ederim ...

7. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    şuana kullandiğim en iyi kilo aldirici.kesinlikle mükemmel bir ürün.içindeki kre-alkalyn sayesinde yükleme yapmadan kullanabiliosun.ben 64 kiloydum bu ürüne başladiğimda 2 ay kullandim tam 73kg oldum ki ben çok zor kilo alan bir insanim.çok az yağlanma yapiyor ama önemli değil.kas kütlesi olarak kilo aldiriyor ağirlikli olarak.şuanda da kullaniyorum.bu ürünün ismi değişecek 1-2 aya kadar.mass volume olarak piyasaya sürcekler.kesinlike tavsiye ederim ölçü almak isteyenlere.ama tadi çok kötü.içmesi gerçekten zor.şurup gibi tadi var.ama yararini gördükten sonra çekiyosun bir şekilde..

8. body87

body87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu kullanımda ara verme olayını anlayamadım 2 hafta kullanıp 2 hafta ara mı vericez anlatırsanız sevinirim

9. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    anteremandan önce 1 porsiyon yani 40 gr olarak mi kullaniliyooo

Sayfayı Paylaş