Weider L.carnitine - Animals Cuts - Grenede CLA - PowerLife L.carnitine İNCELEME

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve KaanUSTA tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Sizce Hangi Yağ Yakıcı ?

1. Weider L-carnitine 1800 ml liquit

55,6%
  2. Grenade thermo detonator 100 kapsül

11,1%
  3. Üniversal Animal Cuts 42 paket

22,2%
  4. Powerlife l-carnitine 150 mg

11,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KaanUSTA

KaanUSTA Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    Weider L-carnitine 1800 ml liquit
    Yaklaşık 1 sene önce kullandığım için kutusunu bulamadım resim temsili..
    Arkadaşlar bu ürün gerçekten çok kaliteli size bilimsel açıklama yapamam ama piyasada 4-5 tane yağ yakıcı kullandım en iyisi en faydalısı bu oldu..
    120 kilodan 86 kiloya düştüm bu ürün sayesinde koşu bandının su içinde olduğunu hatırlıyordum..
    içinde 20 kapsul var antremandan 30 dk önce içiyorsunuz sıvı zaten kendısı hiç bir zor yanı yoktur :)

Grenade thermo detonator 100 kapsül ( El bombası ) CLA+Enerji

Antremandan 30 dk önce 2 kapsul alıyordum ben kullanımı size bağlı ama bu ürün beni gerçekten hüsrana urattı..
    Bir çok kişi forumlar çok iyi olduğunu söyledi arkadaşlarımda enerji olarak çok şey katıyor ama yağ yakımında benim bünyeme uygun olmadıgını anladım :)
    ama kullanan bir çok arkadaşım bu ürünün üstüne ürün olmadığını söylüyorlar.

Üniversal Animal Cuts 42 paket
    https://i.hizliresim.com/p4MRoz.jpg

Ürününün şuan 3. haftasındayım çok kaliteli bir ürün kollarımdaki damarları bile çok daha belirgin yaptı..
    Yağ yakımında çok güzel karın kaslarım daha belirginleşti terleme performasn çok üst seviyede..
    tek kötü yanı ilk 2 gün bende hafif titreme yaptı hee birde arkadaşlar 1 pakette 9 tane hap var :)
    Kullanımı biraz zor sabah aç karnına 1 paket antremandan 30 dk önce 1 paket içiyorum
    kafamı karıstıran olay 1 günde 18 tane hap içiyorum bu gerçekten canımı sıkıyor :(

Powerlife l-carnitine 150 mg 475 ml
    Arkadaşlar bir firmadan aldığım protein tozunun yanında hediye geldi fiyatı indirimli fiyati 29 tl olması lazım..
    hiç bir işe yaramadı bende zaten fiyatındanda belli :) kullanımı çok kolay antreman öncesi 1 ölçek..

NOT : İstediğiniz kadar yağ yakıcı cla alın spor yapmazsanız koşmazsanız hiç bir işe yaramaz :)

Değerli arkadaşlarım hocalarım bu görüsler tamamen bana aittir..
    Başlığı yanlış açtıysam mod arkadaşlar düzeltirse sevinirim hayırlı forumlar..

2. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle kendi deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler .Bende hydroxycut hardcore elite kullanıyorum kutu neredeyse bitecek . Iyi bir diyet ve sağlam kardio programım olmasına rağmen istediğim performansı alamadım . Bende yazın yazlığa gittiğimde weider lcarnitine mi yoksa olimpo 3000 mg mi alayım kararsız kaldım

3. KaanUSTA

KaanUSTA Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    Salonda ve 1 tane abime tavsiye ettim weider zaten stoklarda yoktu 2 haftadır falan var adamlar bana dua ediyor :) ama iyi bi antreman ve diyet sart tek başına hiç bir etkisi yok

4. sporhayranı

sporhayranı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bunların bı zararı olurmu

5. slxxx

slxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts yağ yakımı konusunda bence en iyisidir fakat 1 günde 18 hapı içmeniz gerçekten zor oluyor ve yan etkisi çok (kalp çarpıntısı,titreme,uykusuzluk,baş dönmesi) bu yüzden yeni başlayanlar için ve hassas bünyeye sahip olanlar için kesinlikle önerilmez kullanılmamalıdır.

Weider 1800 ml l-carnitin ise herkesin kullanabileceği ve l-carnitin piyasasındaki en iyi kaliteye sahiptir, yine bir weider cla sı ile 40 dk kardiyo ve düzenli beslenmeyle hedeflenen kilo rahatlıkla verilebilir düşüncesindeyim.

Tecrübelerini paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum.

6. spartacusriza

spartacusriza Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Grenade Thermo Detonator – Termojenik Yağ Yakıcı
    Tafsiye ederim,Yalnız 1 kutuyla birlikte düzenli kardiyoyu başarırsan çok güzel yağ yakıyor.Yalnız 1 kutuyu aşma.sonrası kardioyla birlikte tamamlarsın ve bu süre 1,5 aya geldikten sonra kendinde ki farklılığı görmeye başlarsın..

Herkese İyi Sporlar ve Başarılar..
    (Program Çıkarılır,Facebooktan ulaşın Lütfen)

Sayfayı Paylaş