Weider Amino Liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

97,2%
  2. orta karar

2,3%
  3. başarisiz

0,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Analizi : 25 ml İçinde 100 ml İçinde
    Enerji Değeri 26 kcal 104 kcal
    Protein 0 gr 0 gr
    Karbonhidrat 6.4 gr 26 gr
    Yağ 0 gr 0 gr
    Vitamin C 90 mg 360 mg
    Vitamin B6 1 mg 4 mg
    Folik Asit 300 µg 1200 µg

Amino Asit Profili 1 ampul içinde

L-Alanine 164 mg
    L-Arginine 1000 mg
    L-Aspartik asit 138 mg
    L-Cysteine 89 mg
    L-Glutamik asit 460 mg
    L-Glutamine 1800 mg
    Glycine 1783 mg
    L-Histidine* 89 mg
    L-Isoleucine* (BCAA) 390 mg
    L-Leucine* (BCAA) 490 mg
    L-Lysine* 72 mg
    L-Methionine* 81 mg
    L-Ornithine 1000 mg
    L-Phenylalanine* 302 mg
    L-Proline 758 mg
    L-Serine 243 mg
    L-Threonine* 127 mg
    L-Tryptophane* 22 mg
    L-Tyrosine 172 mg
    L-Valin* (BCAA) 320 mg

* Temel Amino Asitler

Hazırlanışı : Kullanıma hazır bir şekilde üretilmiştir. Ampulün kapağını açarak direk içiniz yada 300 ml doğal meyve suyuna ilave ederek içiniz.

Kullanımı :

Şampiyonlar: Tüm antreman günlerinde 3 farklı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 15 dakika önce, antremandan hemen sonra ve yatmadan önce olmak üzere,

< 80 kg: 2 ampul
    > 80 kg: 3 ampul
    >100 kg: 4 ampul içiniz.
    Orta seviyeli vücut geliştiriciler: Tüm antreman günlerinde 2 farklı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 15 dakika önce ve yatmadan önce olmak üzere,

< 80 kg: 1 ampul
    > 80 kg: 1 ampul
    >100 kg: 2 ampul içiniz.
    Ambalaj : 20 Ampul x 25 ml

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    bu da weider likit

likit nakit- cash weider amino , gayet süper! ama biraz pahalı gibi malesef... hem tadı,aroması,hem etkisi güzel aslında....

3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Pahalı olmasa, mükemmel bir ürün. İçeriğinde C vitami de var, glutamine var. Sonuç veren ürünlerden, ancak çok pahalı. Kullanımı da çok pratik, tadı kötü. Nar veya üzüm suyuyla yada karıştırmadan içilebilir.

4. KinGpAsCaL

KinGpAsCaL Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    Pahalı dediğiniz likit amino hangisi???

Weider Amino Liguid 20ampul 9500mg 44€

Weider Amino Liguid Mega Forte 20ampul 11075mg 54€

Hangisinden bahsediyosunuz?

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Weider Amino Liguid 20ampul 9500mg Bu üründen bahsediliyor arkadaşım ;)

6. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Çok daha etkilisi Mega Forte Ampul. Daha babası yok. Hiçbir üründe bu kadar fazla değer mevcut değil. Diğerleri çok hafif kalır yanında. Sporcu ürünleri arasında bence en çok tercih edilmesi gereken 5 ürün arasında yer alır her zaman..

7. kevin_levrone

kevin_levrone Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben weider amino liquid'in bulgaristandan geldiğini biliyorum.bulgar ürünlerine dikkat edin içerikler yazar ama hakikaten varmı onlar acaba.ben kullandım bana biraz hafif geldi.(8 yıldır body'nin içindeyim)abim almanyada bana mega maxx diye bir liquid amino getirmişti o çok daha sert ve ağırdı içimi.dakim nasipse 15 gün sonra gelicek içeriklerini karşılaştırıcam.

8. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Weider Amino Liguid 20ampul 9500mg, bunu hemde mega olanını kullandım. Şuan mega olan bitmek üzere.

Ancak şunu söyleyebilirimki, megasını beyenmedim. Diğeri çok daha etkiliydi. Büyük ihtimal glutamine değeri yüksek olduğundan.

Benim kullandığım, alman malı ve orjinaldir. Denemeyen arkadaşlar varsa, weider luguid'i denesinler ben sadece spor günlerinde kullandığım halde belirgin etki yapıyor.

9. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    ben 9eylülde www.neose.com dan weider amino likit 9500mg tanesini 84ytl den 2 tane siparis verdim simdi baktım fiyatı 95ytl olmus ama yinede diger sitelere göre hesaplı geldi bana bi göz atmanızı tavsiye ederim. kullandıktan sonra gelismeleri paylasırım. unutmadan birde www.siberstore.com var bu daha hesaplı ama sadece hard line ve multipower var simdilik

10. gokhan8280

gokhan8280 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GÜVENLİK
    Yer:
    TRABZON
    AMİNO 9000

edit (DaFFy): Sorunuzu her yere yazmayın, sabırlı olun.

11. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanan arkadaşlar nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verebilirlermi açıklamasında ant 15 dk önce ve yatmadan önce diyor ant sonra ve gece 3-4 gibi alınsa daha uygun olmazmı

12. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    arkadasım likit amino direk kana karıstıgı ve katabolik etki yani yıkılan hücreleri tamir ettigi icin antrenmandan hemen sonra yarım ampul, icinde bulunan glutamine in büyüme hormonunu tetikledigi icin de yarım ampul yatmadan önce icmeni tavsiye ederim. büyüme hormonu en cok uyurken (22:00-02:00) salgılanır. ben böyle kulanıyorum cok faydasını gördüm. tesekkürler

p.seco bunu beğendi.
  13. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Likit aminolarin tadi cok kotu oluyor diyorlar.

Bu urunun nasil tadi ?? cok mu kotu ??

14. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    senin kötü anlayısına göre degisir ama weider likit aminonun tadı cemenin icine seker atmıssın gibi ;)

15. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Tadı gerçekten çok kötü :x İlk denememde gözlerim yaşardı :) sonra üzüm suyuyla karıştırdım daha bir beter tadı oldu. Ama daha sonra hiçbirşeye karıştırmadan yarım içtim, 1-2 tüpten sonra alışıyorsun zaten. Benim lenflerde şişme oldu, bu şişmenin yüksek amino değerlerinden olduğunu söylediler. Gerçekten çok yüksek değerli bir ürün.

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    amino liquid

arkadaşlar vücud geliştirmede 6 ayı dolduranlar için önerebileciğim bir ürün,tadı gerçekten çok kötü ancak alışıyorsunuz içtikçe.fiyatı da pahalı eğer ağır antreman çıkarıyorsanız megaforte yi öneririm fiyarları birbirine yakın.ancak şu unutmamalıdırki bu tarz ürünlerde aminoasit değerleri çok yüksektir(özellikle megaforte de..ki bu ürünün bi seviye üstü sayılır) ve gerçekten ağır antreman çıkarmayanların yani bu aminoasitleri harcayamacakların bunu vb. ürünleri kullamasını önermem.Kenidine güvenen varsa eğer megaforte ye geçmeden önce en ideal ürün.likit olmasından dolayı antremandan 20 dk öncesi bir şişenin yarısının içilmesi yeterli olur,eğer antremanı akşam saatinde yapıyorsanız kalanını yatmadan önce alınmasını tavsiye ederim/aksi takdirde kalanını antremandan hemen sonra alınız.

17. diker

diker Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    weider ürünleri hakkında

merhaba arkadaşlar genelde yorumları okurdum ama çorbada benimde tuzum bulunsun diye bende bir şeyler söyleyeyim,
    bu sporu aralıklarla yıllardır yapıyorum,ve bir çok markayı denemişliğim vardır,ama 1 numara diyebileceğim her zaman weider olmuştur,özellikle likit amino ve cfm protein için süper diyebilirim,likit amino antreman esnasında ilk settten sonra yani ilk bölgeyi çalıştırdıktan hemen sonra alındıktan sonra çok kısa bir süre içinde etkisini görmeye başlıyorsunuz,şiddetle tavsiye ederim,
    fakat birde şunu söylemeliyimki sitede ürünlerle ilgili yorumları okurken bazı eksik bilgilerle karşılaşıyorum,genelde body ürünlerinin teknik değerlendirmeleri yapılırken kullanıma yönelik daha samimi bir yaklaşım söz konusu olmuyor,sonuçta herşey insanlar için!
    eğer yaşınız gençse yani 20 li yaşları henüz geçmediyseniz ve bu sporda yeni iseniz daha doğal beslenme tarzını tercih etmeye çalışın,nede olsa bu ürünler bir şekilde kimyasal bileşikler taşımakta,özellikle bu amino türü ürünler belli bir dönem kullanıldıktan sonra bir süre kullanmaya ara verilmesi gereken ürünlerdir,malum bu ürünlerin emilimi karaciğerde yapılmaktadır ve karaciğeri yorması söz konusudur,bunları hesaplamanızı tavsiye ederim,

LordF4T1H, p.seco ve tatt bunu beğendi.
  18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Aminoasit türevlerinin ilaç olduğu zannedilebilir bu dediklerinle.
    Günlük protein ihtiyacının yarsından fazlasını besinlerden almak gerektiğini herkes söylüyr zaten forumda. İşlnenmiş proteinin yani aminoasit hapları ve izole wheylerin karaciğeri yorduğu forumda defalarca söyleendi. Bu gizli bir bilgi değil.
    Her zaman derim yine ekleyeyim. Kola ne kadar doğalsa supplement da o kadar doğaldır. İhtiyaç fazlası alınmamalı. Ama dozunda kullanıyorsak ara vermeye gerek yok. Ara vermek çok bir şey katmaz kişiye.

19. diker

diker Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ilgiye teşekkür...

üstadım ben bu sitede daha yeniyim,sende takdir edersinki daha önce başkası tarafından söylendimi diye, her söyleyeceğimiz cümle için forumda bir araştırma yaparsak bu işin içinden çıkamayız,
    aslında anlatmak istediğim birazda samimiyet ile ilgili bir şeydi,malum forumun amacıda biraz budur diye düşündüm,yani hepimiz aynı ilgi alanı için burada görüşlerimizi ve bilmediklerimizi tartışıyoruz,elbetteki hepimizin bilgi bakımından eksik yada yanıldığımız taraflarımız olabilecektir ama arkadaşlıklarımızdada böyle değilmiyiz,
    ben biraz bu noktadan girmeye çalıştım konuya yani forum sayfalarını yakın arkadaşlarımızla günü paylaştığımız bir modda paylaşmaktan bahsetmeye çalışmıştım,
    tabiki akıl yaşta değil baştadır,ben 38 yaşındayım ve bu spor oldum olası hep birinci ilgi alanım olmuştur,az çok okumuşluğum ve duymuşluğum dinlemişliğim vardır,teknik olarak bir ürün(her ne olursa olsun)bir işleme tabi tutulup dönüştürülüyorsa(şeker pancarı gibi),bir saklama kabında uzun süre dayanıklılık şeklinde izole ediliyorsa (konserve gibi)kimyasal bir süreçten geçmiş demektir,
    bu anlamda tabiki kola dediğimiz içeceğe de aynı gözle bakabiliriz,yıllardır kulaktan dolma bilgilerle bile zaralı maddeler içerdiğini biliyoruz,
    amino asit ilaç değildir ama şişelenip paketlenme aşamasında oda bir şekilde kimyasal süreç yaşıyor,tüm supplementler gibi,bir çok üstat ve hocamdan duyduklarımda amino asit türü ürünlerin aralar verilerek kullanılması şeklinde idi...
    yıllardır sporcu veya beslenme,zayıflama ürünleri için 'tamamen doğal' veya 'bitkisel' gibi sözcükler duyarız,bunun 'kocaman bir yalan 'olduğunu defalarca tartışmışlığım vardır,içerik doğallardan seçilmiş ama süreç doğal işleyemez,çünkü paketllenmiş,
    doğal demek dalından demek,desem bile artık hormonlar yüzünden buna bile şüphe ile bakar olduk,
    Her ne kadar paranoid bir yaklaşım gibi gözüksede, söylemek istediğim nokta bu idi,uzun süreli kullanımlarda günlük hayatta yediğimiz içtiğmiz bir çok ürün zaman içerisinde vücüdumuzda bazı sorunlar yaratabiliyor,
    sizlerle yarenlik babında bunları paylaşmış oldum,saygılarımla

tatt bunu beğendi.
  20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    diker tabii ki hepsini okumanı beklemiyorum. Ama söylediğin gibi forumda eksik bilgiler olduğu kadar yukarıda bahsettiğim doğru bilgiler de var. Zaten forumda tecrübeli kullanıcıların fikirlerine daha çok başvuruluyor ve hatalı bilgiler bu kişilerce düzeltiliyor. Benim parmak bastığım mevzu bu.
    tamamen doğal diye birşey yok. Ama sanki supplementlar apayrı bir şeymiş, günlük hayatta çoluğa çocuğa yedirilen onca işlenmiş gıdadan daha kötüymüşcesine yapılan yorumlar görüyoruz her yerde. Sen haliyle bunu kastetmiyorsun. Ama yazdıkların buna çekilebilir. Bu noktada da yanlış anlamaları engellemek bize düşer.
    Hoşgeldin foruma.

Sayfayı Paylaş