Weider Amino 2200

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kerem2017 tarafından 21 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. kerem2017

kerem2017 Guest

Weider Amino 2200 için süper kas geliştirici demiş. 325 tablet biraz cazip gibi sanki. Hocam içeriği de fena değil gibi. Sizler ne dersiniz?? mesela bulgarian tribulus ile bu ürün kombine edilirse ve beslenme de iyi olursa nasıl olur sizce?? Birde GH Max için ne dersiniz?? en etkilisi hangisidir veya kombine olarak nasıl bir supplement kürü önerirsiniz?? Şimdiden teşekkür ederim.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Dostum önce ne kadardır spor yapıyorsun vucut yağlımı kurumu vucudunun gelişimi bittimi.. boy kilo yaş nedir.. önce bunları belirt istersen.. diyelimki 13 yaşında bir çocuk babasının kullandığı amino proteini evde bulup yada iğne foruma girip :D nasıl kullanacağım yazıyo bizde hemen böyle kullan mı diyecegiz..

3. kerem2017

kerem2017 Guest

haklısınız

Boy 1.83 kilo 88 yaş 33 göbek kısmında biraz yağ var. İirileşme veya büyüme yönünde bir vücut değil de daha çok yağsız kaslaşmaya elverişli bir vücudum var. 6-7 yıl kadar önce 1 sene çalışmıştım. Şu andada 8 aydır vücut çalışıyorum. Teşekkür ederim

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: haklısınız

ben gh max oplayına hiç gırme derım.bu turden bır urune ıhtıyacaın olduguna ınanıyorsan weıder mega forte tercıh etmelısın.amıno olarak guzel bır urun secmıssın.gobek kısmındakı yaglanma ıcın ılk etapta antrenman programı+diyet ve daha sonrasında cla işini gorecektır bence.

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Herkese selamlar;

Büyüme hormonu tetikleyicisini doktor arkadaşa sordum özellikle bu ürünü internette gösterdim (üniversal gh max ) sakın kullanma dedi vücuda zararı çokmuş içeriğini fazla açıklamadı ama zaten yaşımız genç vücut yeteri kadar üretiyor dışardan ek ürünle bu sistemle oynama bazı yan etkilere yol açar dedi yoksa bende etkilerini okuyunca almaya karar verdim ve kime sorduysam olumsuz yanıt verdi o yüzden hiç tavsiye etmiyorum

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Doktora kalırsa aminoyu bile kullanma diyor :D

YSF-JOSEPH bunu beğendi.
  7. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Selam flexor,

Aslında bana da öle dedi :D ama arkasından da ekledi en ufak etkili aspirinin bile vücudun herhangi bir yerine muhakkak zararı vardır diye...

8. kerem2017

kerem2017 Guest

steroid var

Doktor arkadaşım da steroid olduğunu söyledi. Yani GH Max ın içinde. Tavsiye etmedi. DAha doğrusu ben kendisine Tribulusu, GH Max ı ve GH Stack ı gösterdim bana birtek GH Stack ı rahatlıkla kullanabilirsin dedi. Siz ne dersiniz bu konuda? Şu an GH stack ile birlikte Saf Arginine Monohydrate kullanıyorum. Gece yatmadan ve antrenman sonrası ne dersiniz??

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: steroid var

steroıd ıle ne ılgısı var bu urunun anlamadım arkadasım.uzerınde yazan bılgılerde growth tetıkleyıcısı ıbaresı bulunuyor dıyemı bu kanıya varmıs.doktora suplament hakkında bırsey sorulmaz.yapmayın lutfen.

10. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    Re: steroid var

kerem doktor arkadaşın,gh maxın içeriğinde ne görmüşte steroid demiş,büyük bir ihtimal steroid olarak beta-silosterol u kasttetmiştir.beta silosterolun steroid hammadesi olması onun steroid olduğu anlamına gelmez,bu madde bitkilerden üretilir zaten,senden benden doğal yani.bu madde soyada,kahverengi pirinçte filanda bulunur,o zaman senin doktor arkadaşına göre pirinçte steroid olmalı..ayrıca(benim şahsi görüşüm)türkiyedeki hekimlerin bir çoğunun vücutgeliştirme,beslenme ve destek ürünleri hakkında çok fazla bir bilgiye sahip olmadığını düşünüyorum..kaldıki bu sitedeki bile bir çok kişinin bu ürünlerle ilgili farmakolojik bilgisi çoğu doktordan fazladır,ben bu yazdıklarımı düşüncelerime dayandırarak değil,gördüklerime dayandırarak yazıyorum,kimse üstüne alınmasın,o yüzden genelleme yapmıyorum zaten..

supplement kullanımına gelince,gh stack i ben olsam yatmadan önce kullanırdım..uyku düzeninide ona göre ayarlamalısın yalnız,gh un aaktif olacqağı saatlerde uykuya yatmalısın..

p.seco bunu beğendi.
  11. kerem2017

kerem2017 Guest

o şekilde yapıyorum

GH Stack ı uyumadan hemen önce alıyorum yaklaşık 22.30 - 22.45 gibi alıyorum. Ayrıca B vitaminleri, yapay tatlandırıcı ve C vitamini kullanıyorum. GH salgısı yüksek seviyeye çıksa bile ne kadar sürede kendini gösterir? Örneğin 3-5 ay gibi mi?? Yoksa daha uzun sürer mi?

Diğer bir madde ben doktorun ifadesini aktardım. Aynı fikri paylaştığım anlamına gelmez. Fakat önemli bir nokta var ki şu an ABD California da bulunan bir arkadaşım bu tip supplementlerin pek fazla etkili olmadığını ancak en az 3 supplementin bir arada kullanılması + beslenmenin çok iyi olması ile uzun bir süre içerisinde gelişme olabileceğini, bu ürünlerin çoğunun ticari amaçlı olduğunu (amerikada satılanların bile) en kesin çözümün GH olduğunu söyledi. Yani senede 300 -500 dolar harcayacağın parayı küçük bir growth kürü ile değerlendirsen süper gelişirsin dedi. Zaman farkı olması nedeniyle çok sık görüşemiyorum. Kendisine yine bazı sorularım olacak bu konuda..

Peki sizin görüşleriniz neler bu konuda??

12. kerem2017

kerem2017 Guest

kullanan var mı??

Bu arada şu ürünü de sormak istiyorum :: Universal Nutrition
    NOX3 (Arginine-KIC + Arginine-AGK + Ornitine-AKG)180 tablet

Acaba kullanan var mı ? Ve nasıl bir üründür?? Gerçekten bahsedildiği gibi etkileri mevcut mudur??

13. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    gh salgılanmasından dolayı elde edeceğin gelişme ne kadar süre alır bunun için yorum yapmak cok zor,bunu birtek zaman içinde sen gözlemleyebilirsin,yalnız bana soracak olursan çok büyük bir gelişmede bekleme,illaki fark yaratacak diye bir kaide yok..arkadaşının dediklerine gelincede,supplementlar tabikide ticari amaçlı üretiliyor,boylede olması gerekiyor zaten,yoksa kim babasının hayrına toz üretip satarki,sen yaparmıydın ticari bir kaygı taşımadan..son olarak ,ben supplementlardan fayda sağlamak için illaki kombo yapmak gerektiğini düşünmüyorum,tek takviye kullanırsın faydasını görürsün,iki takviye kullanırsın bu fayda oranı biraz daha artar,,mesela creatinin yanında glutamin kullanmasak işe yaramıyacakmı,o yüzden tek kullanımlarda bir işe yaramaz düşüncesine katılmıyorum..

14. kerem2017

kerem2017 Guest

peki barış

İlgine ve cevabına çok teşekkürler. Bu arada GH hakkında bilgin neler veya ayrıntılı bilgi nasıl bulabilirim?? Bu arada e-mail atabilirsin. Mesela kür konularında ... Çok teşekkürler.... [email protected]

15. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    Re: peki barış

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3126

daha farklı bilgiler buldukça bu başlığa eklerim,ama gh kürü ve steroid konusunda çok fazla bir bilgiye sahip değilim..

16. kerem2017

kerem2017 Guest

17. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    sana kişisel mesaj attım,bundan sonra bu konuyla ilgili konusmalarımızı ö.m. atarak paylaşalım,sayfa işgal olmasın..

18. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    KEREM2017 ;

SENİ TEKRARDAN UYARIYORUM SİTEDE ANABOLİK ÜRÜNLER SATAN LİNKLER VERMEK YASAK !!!

19. kerem2017

kerem2017 Guest

Mr. Mıoderator

Mr. Moderator eğer linklere tıkladıysan ve dikkat ettiysen anabolik steroid adresi falan değil. Sadece growth la ilgili bilgiler. GH Ürünü tabii serbest satılan. Teşekkür..

20. kerem2017

kerem2017 Guest

ingilizcen varmı??

Biraz ingilizcen veya sözlüğün varsa anabolik olmadığını anlayacaksın. Anti aging ağırlıklı bilgin olsun... Mr.MOderator

Sayfayı Paylaş