wbff şampiyonu yakup çavuşgil ve artus shakur

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve oguzhan_039 tarafından 24 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    arkadaşlar wbff e yakup çavuşgil kıbrıstan katıldı artus shakurda aslen adana seyhanlı kanadada yaşıyor bizlere yakında yardımcı olcak youtubede türkçe antreman videoları yayınlayacak
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=Fn98x0o43f0[/YOUTUBE]

realscorpion bunu beğendi.
  2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Soldakinin karın bölgesi muhteşem.

İyi bir sporcu ama 70kg oldukça hafif bir siklet acıkcası ben bu tur sporcuların sözlerine pek itimat etmiyorum neden diceksiniz ;

Bu forumda takılan çoğu insan hacim istiyor bu adam 70kg hacimi ne olabilirki ve bize ne önerebilir?

Şampiyonayı kazanmış ben böyle yarısmalarda Türk sporcularımızı görünce gurur duyuyorum.

3. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Çoğu insan hacim istiyor ama herkezin vücudu hacim için uygunmu? bu işler çok yavaş olan işler. adamımız gayet güzel bir vücut yapmış.

Vücutta önemli olan estetik görüntü, kimse sokaklarda ellerinde mezura ile dolaşmıyor. hacimse gayet hacimli bir vücut yapmış. 8-10 kilo aldığında (glikojen ve su tutumu) daha iri gözükür merak etmeyin.

4. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yarışma kilosu 70 off seasonda 80-85 i görüyodur tahminimce boyuda kısa görünüyor
    bu arada abartmışlar biraz protein in ne işe yaradığını çoğu kişi az çok biliyodur muscle lar yırtılıyor :badgrin:

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Hastalıklı bir insan olmadığı sürece isteği olsun bu adamların kullandığı tozları steroid leri kime yapsanz emin olun gelişir :)

hele ki 70kg ^^

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

Birde recovery yapıyo diyo ya ^^ Türkçe mi anlatcaz acayip olmazmı diyo öz lerinden oldukça uzaklasmıslar anlasılan :)

6. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    arkadaşlar siz safmısınz ya kusura bakmayın ama bu artus shakur soldaki adam model şampiyonu adam fitness modeli profesyonel profesyoneli hergün dergilerde boy boy resimleri var ya siz hiç bişi bilmiyosunuz ya yada kendini çok şey biliyor sanıyosunuz.... bu adam dünya şampiyonu wbff
    world bodybuilding fitness federation demek bilmem anlatabildimmi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:19 ----------

dostum bu adamların off zamanı yok buadamlar model oldugu için her zaman böyleler adamın işi bu spor salonunda çalışmak 1 fotografdan milyarlarca lira alıyo bu adam youtubeye adını bi yazın

size örnek resmi [​IMG] [​IMG]

ayrıca orda kanadada yasıyo diye belirttim. adam türkiyeyi görmeyeli yıllar olmuş

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:25 ----------

allah allah ne acayip yorumlar yavvv

ayrıca facebook a ismini yazıp bakabilirsiniz diger resimdeki arkadaş yanındaki david kimmerle

Son düzenleme: 15 Aralık 2010
  7. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Bilmek zorundamıyız ? Veya tanımak zorundamıyız ? :D

Adamın karın bölgesi muhteşem diyorum, diyo siz safmısınız tanımıyomusunuz ne alaka yaw :D ben sana Türkiye'nin 5. cumhurbaskanı kim diye sorsam onu bilemezsin ama hyper_

Her dergide boy boy resmi varmış banane yaw işim gücüm yok o adamların dergisinimi alıcam allah allah 1 fotoğrafta senin gibiler sayesinde o kadar para kazanıyolar işte, yoksa kim alıcak o dergileri, acaba kim saf bi düşün :D

Ayrıca ZOR olanı hacim kazanmak belli bir kütleyi rötüşlamak değil anlatabildimmi?

Bu adamlara saygım sonsuz emek meselesi ama kimseyi tanımak gibi bir zorunluluğumuz yok anladın?

Son düzenleme: 16 Aralık 2010
  8. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    tanımanı beklemiyom tanımadıgınız kimseye ön yargı yapmayınız ozaman bu adamlardan bizim türkiyedeki vatandaşlarımdan daha çok yardım aldım .türkiyede bir vatandaşa hacim içn supplement sordum bana creatine satayım sana diyo kim bu adam biliyomusun murat gönül ... mesela bu forumda dextera soru sordum cevaplamadı hiç....

ben anlamıyorum bu adam kanadada ve bizim türkiyeyi düşünüyo bizim türklerde gelsin burda model olsun diyo ve bunun için çalışmalar yapıyo bu kötü bi adammı yani bi türkçeyi iyi konusamamasınamı takdınız sizde yurt dışında büyüyün eminim unutursunuz türkçeyi

ve bu onun ilk türkçe videosu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:23 ----------

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=m5opsOswgrE[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=jQulbPeZTnk&feature=related[/YOUTUBE]

realscorpion bunu beğendi.
  9. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Mesajı neden doğru okumuyorsun?

Ben gurur duyuyorum dedim Türkçe meselesine gelincede ben onu eğlence amaçlı söyledim adam muscle lar yırtılıyor diyor sencede insana tebessüm ettirmiyormu?

Evet vücudu harika zaten bunuda belirttim ben ama bunları söylemekteki saflık neresinde onu çözemedim?

Ayrıca ben yardım konusundanda bahsettiğimi göremiyorum ? Edebilir normaldir iyi sporcular ama ben etmiyor bu nasıl sporcu gibi yorumlar yapmadım.

10. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ercin araya karısmak istemezdim ama yaptığın yorum ironik ve sacma geldi.
    şu an birileride senin için lan bunun işi gücü yok sabahtan aksama kadar internette body building ile ilgili biseyler yazıyo ediyo arastırıyo diyiyor olabilir.
    yada malmısınız lan siz hergün 5 yumurta yiyosunuz diyen bi sürü insanda cıkabilir.
    sen bu eylemleri ve muhtemelen cok daha fazlasını yapıyor iken fitness dergisi alan insanlara saf demen ne kadar makul olmuş sence?

sitede halihazırda belkide yüzlerce insan muscle and fitness vs. tarzı dergileri satın alıyor olabilir.
    zira bu site olmasaydı beleş burdan bilgi alamasaydık bizde eşşek gibi kaynak bulabilmek adına o dergileri satın alabilecek sayfaları cevirirken vay lan adamda ne vücut var diyecek ve hatta kendimize motivasyon katarak o aksamki anteremanımıza odaklanabileceğiz.

forumda az cok yazanlar arasında gördüğüm düzgün bir arkadaşımsın acıkcası bu kadar sığ bi yorumu sana yakıstıramadım

araya girdiğiniz için ikinizde kusuruma bakmayın

saygılar

AnkTıp92, pastnova ve ErcinTT bunu beğendi.
  11. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Ben fitness dergisinden bahsetmedim pashacan modellik dergileri söz konusu :) Demek istediğim sırf o adamın resmi var diye dergi almam ben.

Ayrıca benim yorumuma bakmak yerine üstteki yoruma bakarmısın? Arkadaşlar siz safmısınız bu artus shakur nasıl tanımazsınız adamın bir sürü şampiyonluğu var demiş ;

Şimdi gel gelelim ben artus u tanımak zorundamıyım ? Sadece videoda artus un karın kaslarının muhtesem olkdugunu söyledim buna bağlı olarak siz safmısınız ne demek oluyor?

İster istemez insanın sinirleri bozuluyor.

bir de benim işim bu okulumda okuyorum ve laptopumu yanımda goturmek zorundayım e suan en ilgimi çeken vg. bu siteyide çok seviyorum insanları olsun bilgileri olsun yardım edebildiklerime yardım ediyorum sadece çünkü bende uzun süredir bu işin içindeyim.

Knight online da oynuyorum gunde 1 saat falan :) :) Yani buda bir insan tercihidir bence.

Ya bende öyle bir yorum yazmak istemedim ama sana söylense ( siz onu nasıl tanımazsınız safmısınız adam model bilmeden yorum yapmayın çokmu biliyosunuz diye? )

Ki ben sadece karın kaslarına muhtesem demiştim :) :) evet sen belki daha sabırlısın ama ben yazmış bulundum.

12. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    ben sadece sizin için cevap yazmadım tüm yorum yapanlara yazdım hepsini üstünüze almayın ayrı ayrı cevap yazamazdım herkese

Sayfayı Paylaş