Vucut tipleri hakkinda ( boyka )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EnsaraY tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben bu vucut tipleri hakkinda bir karmasa icerisindeyim. forumda resimlerimi paylastim ektomorf oldugum soylendi ama ben cevreme baktigimda ektomorfun hicbir ozelligini tasimiyorum kemiklerim uzun ince degil. sadece ben zayifim. asiri hareketliyim. bir insanin sahip olabilecegi 3 vucut tipi mi var yari mezo yari ekto olamaz mi? vucut tipi sonradan degisir mi?
    birde boyka diye bilinen scott adkins in vucut tipi nedir simdiden tesekkurler..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:18 ----------

Yani en azindan bunun bir gorecesi olmali mezomorf su boyda su kiloda olur vucut kitle indexi sudur diye..

2. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    kendi düşüncem ergenlik döneminde vücut tipi bence anlaşılamaz çünkü kemikler sürekli gelişim içinde bunun dışında kişilik,duygular,düşünceler her şey değişiyor.ama bana sorarsan ben bilek kemiğinin önemli bir ölçüt olduğuna inanıyorum yani şu orta parmağı baş parmağa tam değiyor değmiyor olayı.bence ergenlik dönemindede olsan yetişkinde olsan aşırı kilolu yada çok aşırı zayıf olmadığın sürece ordan anlaşılabilir.

bide spor olayı var mesela görüyoruz mesela uzun süre spor yapan ektomorflar gayet fit gözüküyor ama dışardan bakınca mezomorf diyor insan.

3. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    parmak olayindan hicbirsey anlamadim

Sayfayı Paylaş